apart-malgorzata-socha-top-model
Fot. Marcin Tyszka
VIVA! Tylko u nas

Uczestnicy Top Model i Małgorzata Socha razem!

Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 30 listopada 2018 14:32
apart-malgorzata-socha-top-model
Fot. Marcin Tyszka

Czy pamiętasz, jak wyobrażałeś sobie jako dziecko idealne święta Bożego Narodzenia? Na pewno była tam wysoka choinka z kolorowymi bombka, a pod nią mnóstwo pięknie zapakowanych prezentów. Nie mogło również zabraknąć kominka, a za oknem prószącego śniegu. W tym roku w ten baśniowy, dziecięcy świat postanowiła nas przenieść marka Apart. Zobaczcie, jak Małgorzata Socha i uczestnicy Top Model prezentują się w krainie św. Mikołaja!

Świąteczna kampania Apart z Małgorzatą Sochą

apart-malgorzata-socha-top-model
Fot. Marcin Tyszka

Patrząc na najnowszą kampanię marki Apart, chcemy, żeby święta były już teraz! Zdjęcia zachwycają fantazyjnymi barwami, beztroską i dopracowaniem w każdym detalu. Pojawiają się kostiumy oraz rekwizyty takie jak papierowa makieta zimowego pałacu, kolorowa karuzela z konikami czy wanna pełna prezentów. Wszystko w stylu glamour, ale też w tradycyjnym, świątecznymi wydaniu. W kampanii główną rolę odgrywa Małgorzata Socha, ambasadorka Apart. Gwiazda wprost promienieje i wygląda olśniewająco, zarówno w cekinowym komplecie, eleganckiej sukni, czy… stylowej piżamie.

apart-malgorzata-socha-top-model
Fot. Marcin Tyszka

Małgosia pokazuje całą szeroką gamę swoich aktorskich umiejętności oraz dystans do siebie-kokietuje św. Mikołaja, bawi się kolejką elektryczną, a nawet… jest przebrana za żołnierzyka z klasycznego baletu! Ambasadorce Apart towarzyszą uczestnicy show „Top Model”, czyli Kinga, Klaudia, Olga, Sandra, Staszek oraz Dawid, zwycięzca ostatniej edycji programu. Cała szóstka wypadła znakomicie, zarówno na ujęciach odwzorowujących odświętną atmosferę Gwiazdki, jak i na fotografiach nawiązujących do magicznej aury towarzyszącej rewii na lodzie. Zdjęcia z kampanii są dziełem Marcina Tyszki, a za stylizacje odpowiedzialna była Agnieszka Ścibior. 

apart-malgorzata-socha-top-model
Fot. Marcin Tyszka

Biżuteria na święta od Apart

apart-malgorzata-socha-top-model
Fot. Marcin Tyszka

Oczywiście główną bohaterką świątecznej kampanii jest biżuteria Apart. Zarówno ta klasyczna, dobrze znana i uwielbiana wśród koneserek ponadczasowego piękna, jak również biżuteryjne nowości. Naszą uwagę szczególnie przykuły delikatne złote wzory z brylantami łączonymi z granatem, topazem i cytrynem. To nie koniec ciekawych połączeń w nowej kolekcji Apart! Szafiry oraz tanzanity z linii Kolory występują w towarzystwie diamentów i brylantów. Miłośniczkom srebra powinna spodobać się biżuteria z motyw drzewa życia w filigranowej formie. Lubisz błyskotki albo znasz ich fankę? Zainteresuj się linią Magic Crystals z lśniącymi białymi i kolorowymi cyrkoniami. Biżuteria Apart to wspaniały pomysł na świąteczny prezent - zarówno dla mamy, przyjaciółki, jak i ukochanej. Gwarantujemy, że każda kobieta będzie zachwycona takim podarunkiem!

apart-malgorzata-socha-top-model
Fot. Marcin Tyszka

Życzymy wam, aby zbliżające się święta były równie magiczne, co kampania Apart!

Materiał powstał z udziałem marki Apart

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.