Sophie Turner i Joe Jonas
Fot. Instagram @joejonas
O TYM SIĘ MÓWI

Sophie Turner miała zachwycającą suknię ślubną od znanego domu mody!

Znamy szczegóły ślubu jej i Joe Jonasa

Sabina Zięba 5 lipca 2019 11:00
Sophie Turner i Joe Jonas
Fot. Instagram @joejonas

Gwiazda Gry o tron, Sophie Turner i były wokalista zespołu Jonas Brothers, Joe Jonas, od lat tworzą szczęśliwy związek. Choć bardzo chronią swoją prywatność, wiadomo, że zaręczyli się w 2016 roku. Po raz pierwszy pojawili się publicznie razem dopiero dwa lata później, bo w 2018 roku na pokazie Louis Vuitton w paryskim Luwrze. Teraz zdecydowali się na poważny krok i postanowili się pobrać. I to... dwukrotnie!

Ślub Sophie Turner i Joe Jonasa

W maju tego roku media obiegła informacja, że tuż po zakończeniu gali Billboard Music Awards, Sophie i Joe wzięli spontaniczny ślub w kaplicy Little White Wedding Chapel w Las Vegas, gdzie powiedzieli „tak” w obecności sobowtóra Elvisa Presleya. Zrobili to tylko po to, by zalegalizować swój związek, lecz jednocześnie chcieli mieć więcej czasu na zorganizowanie wymarzonego wesela w Europie.

Ich drugi ślub odbył się 29 czerwca w Château du Martinay, zabytkowym zamku w miejscowości Carpentras w Prowansji. Młodzi wraz z gośćmi zatrzymali się w Château de Tourreau, w którym odbyła się również uroczystość przedślubna. Warto dodać, że doba w nim kosztuje prawie... 20 tysięcy złotych!

Choć początkowo para nie publikowała zdjęć z uroczystości, ku uciesze fanów niecały tydzień po ceremonii pokazali prywatną fotografię. Widać na niej suknię Sophie Turner, którą zaprojektował Nicolas Ghesquière, dyrektor kreatywny damskiej linii Louis Vuitton. A to było do przewidzenia! Aktorka jeszcze przed ślubem w wywiadzie dla brytyjskiego Harper's Bazaar zdradziła, że chciałaby mieć suknię ślubną jego projektu, mówiąc: „Uwielbiam to, w jaki sposób postrzega kobiety. Jego ubrania są jak postacie, do których dążę: wojownicze kobiety. Są silne i inspirujące, ale także bardzo kobiece”.

Wiele osób zgodnie twierdzi, że to najpiękniejsza kreacja ślubna, jaką kiedykolwiek widzieli - była ozdobiona kwiatowym haftem i jedwabiem ze skórzano-satynowymi elementami. Designer opublikował również ujęcie tyłu sylwetki, na którym widać odkryte plecy gwiazdy i wspaniały drapowany tył sukni.

Joe z kolei miał na sobie smoking zaprojektowany przez Krisa Van Assche, czyli dyrektora kreatywnego domu mody Berluti. Dobrał do niego lakierki od Christiana Louboutina.

Podoba Wam się jak wyglądali?  

Suknia ślubna Sophie Turner

suknia ślubna, Sophie Turner
Fot. Instagram @nicolasghesquiere

Moment na chwilę po zakończeniu ceremonii

suknia ślubna, Sophie Turner
Fot. Instagram

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.