Konrad Szczęsny 24 maja 2017 06:00
1/3
Cher, Cher wróciła, Billboard Music Awards 2017, Cher Billboard Music Awards
Copyright @Getty Images
1/3

Jest niekwestionowaną ikoną muzyki pop. Cher - bo o niej mowa - przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że pojawia się i znika. Choć na początku lat dwutysięcznych ogłosiła, że kończy karierę, w 2013 r. powróciła z płytą „Closer to the Truth”, którą promowały dwa single: "Woman's World" i "I Hope You Find It". 

 

Polecamy też: Szokujące doniesienia zza oceanu. Czy fatalny stan zdrowia nie pozwoli wyruszyć Cher w pożegnalną trasę koncertową?

 

Z kolei w marcu 2014 r. wyruszyła w trasę koncertową Dressed To Kill Tour. Później na jakiś czas zamilkła. Krążyły informacje, że podupadła na zdrowiu a nawet, że za sprawą nietrafionych inwestycji i kosztownych zabiegów medycyny estetycznej i operacji plastycznych ma poważne finansowe problemy i jest na skraju bankructwa! Jednak diwa zadała kłam plotkom i jesienią zeszłego roku zaangażowała się w kampanię wyborczą Hillary Clinton, zaś niedawno pojawiły się informacje, że Cher wyrusza w trasę koncertową  Classics Cher.

 

Polecamy też: Cher wraca na ekrany. W czym zagra? Będziecie zaskoczeni!

 

Cher na gali Billboard Music Awards

 

Trzy dni temu Cher pojawiła się na gali Billboard Music Awards, na której odebrała nagrodę dla ikony popkultury (Billboard Icon Award), która jest przyznawana od 2011 r. Wcześniej otrzymali się Neil Diamond, Stevie Wonder, Prince, Jennifer Lopez i rok temu Celine Dion.  Z tej okazji wykonała na scenie w Las Vegas swoje największe przeboje, w tym „Believe”, „Strong enough” czy „If i could turn back time”. Nie mogło również zabraknąć odważnych kreacji, które eksponowały intymne części jej ciała. Fani byli zachwyceni, podkreślali, że wokalista wygląda kwitnąco i zaprezentowała show na najwyższym poziomie i w swoim stylu.  Jednocześnie pojawiły się głosy, że 71-latka niepotrzebnie epatowała nagością.

 

Chciałabym podziękować swojej mamie. Kiedy byłam bardzo młoda moja mama powiedziała, że nie będę najmądrzejsza, najładniejsza, najbardziej utalentowana, ale z pewnością będę wyjątkowa. I gdy spotkałam Sonny'ego Bono (red. pierwszy mąż Cher) on powiedział dokładnie to samo”, powiedziała diwa podczas odbierania nagrody z rąk Gwen Stefani.

 

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak Cher prezentowała się na scenie. Wygląda na 71 lat, które skończyła 20 maja? 

 

Polecamy też: Bez niej o sukces trudno byłoby Rihannie i Cher. Dziś bilety na koncerty LP znikają w minutę

2/3
Cher, Cher wróciła, Billboard Music Awards 2017, Cher Billboard Music Awards
Copyright @East News
2/3

 Cher na gali Billboard Music Awards odebrała z rąk Gwen Stefani nagrodę dla ikony popkultury (Billboard Icon Award), która jest przyznawana od 2011 r. 

 

Polecamy też: Szokujące doniesienia zza oceanu. Czy fatalny stan zdrowia nie pozwoli wyruszyć Cher w pożegnalną trasę koncertową?

3/3
Cher, Cher wróciła, Billboard Music Awards 2017, Cher Billboard Music Awards
Copyright @East News
3/3

Cher na gali Billboard Music Awards 2017 wystąpiła w charakterystycznych dla siebie strojach scenicznych, które eksponowały nagość. Czy słusznie wywołała kontrowersje?

 

Polecamy też: Celine Dion, Cher, Madonna, Adele... Oto 15 największych diw muzyki pop

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.