Cher, Closer to the Truth, nowy album
Fot. Facebook @Cher
O TYM JEST GŁOŚNO

Cher wraca na ekrany. W czym zagra? Będziecie zaskoczeni!

Konrad Szczęsny 15 grudnia 2016 10:15
Cher, Closer to the Truth, nowy album
Fot. Facebook @Cher

Cher powraca! Autorka przebojów „Believe” i „Strong Enough” oraz zdobywczyni Oscara pojawi się w dokumencie „In This Climate” w reżyserii Pablo Ganguliego i Tomasa Auksasa. Media za oceanem plotkują również, że artystka przygotowuje kolejną trasę koncertową i... nowy album!

 

Polecamy też: Bez niej o sukces trudno byłoby Rihannie i Cher. Dziś bilety na koncerty LP znikają w minutę

Cher w dokumencie „In this climate”

„In this climate” to nowy film dokumentalny o zagrożeniach związanych ze zmianami klimatycznymi. Pierwotnie miał trwać zaledwie 6 minut. Jednak w trakcie pracy i robienia researchu reżyserzy Pablo Ganguli i Tomas Auksas zdali sobie sprawę, że muszą wniknąć w temat o wiele głębiej. „To naprawdę największy kryzys naszych czasów”, powiedział w rozmowie z „Vanity Fair” Ganguli.

Film zostanie wydany przez Liberatum, światową multidyscyplinarną organizację, założoną przez Ganguliego w 2001 roku (Auksas jest w niej dyrektorem kreatywnym). W nowym trailerze, dostępnym poniżej, wiele znanych osób, takich jak Cher, Marina Abramovic, Mark Ruffalo i Vivienne Westwood wypowiadają się przekonująco i z pasją na temat kryzysu klimatycznego na świecie oraz mieszkańców globu, których życie jest zagrożone ze względu na wzrost poziomu mórz.

Gdzie jest twój mózg?” pyta w spocie Cher tych, którzy negują zmiany klimatyczne zachodzące na Ziemi. „Jak nasze mózgi mogą być tak różne? Jak można nie zauważyć wszystkich rzeczy, które zmieniają się dookoła ciebie?

Ganguli był zdeterminowany, by w filmie znalazły się osoby znane. Wszystko po to „aby zaangażować młodych ludzi, którzy są miłośnikami sztuki."

Jeśli zaangażujesz jedynie polityków i naukowców, nie dotrzesz do mas w taki sposób, w jaki powinieneś” mówi. W dokumencie usłyszeć można również Noama Chomsky'ego i Davida Attenborougha.

 

„In This Climate” będzie pokazywany na festiwalach i imprezach na całym świecie na początku 2017 roku.

Nowy album i trasa koncertowa Cher

Za oceanem plotkuje się również, że Cher przygotowuje się do wyruszenia w trasę koncertową. Od początku 2016 r. w mediach co jakiś czas pojawiają się doniesienia na temat nowych utworów, nad którymi pracuje diwa. Krążek miałby ujrzeć światło dzienne również w 2017 r. W sierpniu na Tweeterze piosenkarka i aktorka zdradziła, że nagrała dwie nowe piosenki. Jej ostatnim wydawnictwem jest album „Closer to the truth” z 2013 r.

Polecamy też: Depresja poporodowa. Wyznanie Adele nagłośniło problem milionów kobiet na całym świecie, także Polek

TAGI #Cher

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.