Fot. FORUM, ONS
STYL GWIAZD

Anna Mucha zachwyciła na ramówce TVP!

Wiemy, kto zaprojektował jej kreację!

Sabina Zięba 24 sierpnia 2018 16:00
Fot. FORUM, ONS

Choć Anna Mucha w ostatnim czasie dosyć rzadko bywała na salonach, jej pojawienie się na jesiennej ramówce Telewizji Polskiej wywołało wielkie poruszenie. Skradła uwagę wszystkich fotoreporterów za sprawą swojej niesamowitej kreacji. Kto ją zaprojektował?

Stylizacja Anny Muchy na ramówce TVP

Aktorka zdecydowała się na krwistoczerwoną suknię o syrenim kroju, która pięknie wyeksponowała jej sylwetkę. Ciągnący się za nią tren dodatkowo dodał jej elegancji. Kreacja ta pochodziła z atelier Violi Piekut i została uszyta na specjalne zamówienie.

Anna Mucha bardzo umiejętnie dobrała do tej stylizacji dodatki. By nie przyćmić spektakularnego kroju zdecydowała się na minimalistyczne bransoletki, pierścionki i wisiorek ze sklepu Magia Brylantów. Uwagę zwracało również nienaganne uczesanie godne gwiazdy Hollywood stworzone przez Sylwię Habdaś, a także makijaż (prawda, że doczepione rzęsy nadały spojrzeniu niezwykłej głębi?) wykonany przez Izabelę Wójcik.

A Wam jak podobała się kreacja aktorki? Chciałybyście mieć taką suknię w swojej szafie?  

Anna Mucha na ramówce TVP

Fot. ONS

Przyznacie, że prezentowała się nieziemsko?

Fot. ONS

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.