Zgadzasz się z naszym wyborem?

Sabina Zięba 17 sierpnia 2018 18:00

Sopocki festiwal Top Of The Top dobiegł końca, a wraz z nim rewia mody wśród występujących tam gwiazd. Niestety w tym roku zdecydowanie przeważała liczba źle ubranych wokalistek, które zaskoczyły swoimi modowymi wyborami…

W naszej galerii zebraliśmy stylizacje, które wprawiły nas w zdumienie. Która z nich jest według Was najgorsza?  

1/8
Copyright @East News
1/8

Gdzie się podziała elegancja i klasa Edyty Górniak? Wokalistka wybrała wyzywającą stylizację - skórę i lateks, którą jeszcze bardziej podkreśliły karbowane włosy, rozcięcie kreacji oraz czerwony element przy ramionach.

2/8
Copyright @East News
2/8

Plus za odważny, wakacyjny kolor! Jednak na niekorzyść Natalii Szroeder wpływa materiał, z którego zrobiona jest kreacja, a także masywny pasek.

3/8
Copyright @East News
3/8

Dominika Gawęda zdecydowała się na białą suknię, jednak przez ogromny dekolt, jej biust nie wygląda najlepiej rozjeżdżając się na boki i sprawiając wrażenie płaskiej klatki piersiowej. Krój i ozdoby z pereł nadawałyby się bardziej dla dojrzalej pani, a nie młodej, pięknej kobiety.

4/8
Copyright @East News
4/8

Fakt - w strojach scenicznych chodzi o to, by zwracać na siebie uwagę i szokować. Jednak kostium Cleo, choć miał przywodzić na myśl regionalne stroje, przypomina jedynie barwnego koguta przez fantazyjne ozdoby na ramionach... Co za dużo to niezdrowo.

5/8
Copyright @East News
5/8

Firankowa narzuta nigdy nie jest dobrym pomysłem. Sarsa zdecydowała się na biel, jednak zdecydowanie lepiej wyglądałaby, gdyby została w samym crop topie i spodniach z modnymi, szerokimi nogawkami.

6/8
Copyright @East News
6/8

Niestety Anastacia poszła w tę samą stronę, co Edyta Górniak. Skórzane spodnie, czerwone sandałki i body z wieloma wycięciami wygląda dosyć wulgarnie.

7/8
Copyright @East News
7/8

Już sam pomysł połączenia bieli z pomarańczem jest dosyć kiepski, a gdy w grę wchodzi gorsetowa góra, asymetryczny dół i prześwitujące, firankowe koronki, nie mogło być dobrze. Czy Aleksandra Gintrowska widziała się w lustrze?

8/8
Copyright @East News
8/8

U Kasi Kowalskiej niby wszystko jest poprawnie, ale całościowo nie wygląda to dobrze. Może to kwestia welurowej marynarki, która wygląda dosyć niedbale? Albo nadmiaru tiulu? Ciężko stwierdzić, jednak na pierwszy rzut oka widać, że została również użyta zbyt duża ilość bronzera.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.