Oto nasze top 7

Sabina Zięba 17 sierpnia 2018 13:30

Choć podczas tegorocznej edycji festiwalu Top Of The Top w Sopocie większość stylizacji gwiazd przyprawiała o zawrót głowy (i to niestety nie przez wzbudzający zachwyt), zdołaliśmy znaleźć 7 perełek, które zwracały uwagę.

Kreacje Natalii Nykiel, Patricii Kazadi, Agnieszki Woźniak-Starak, Urszuli, Katarzyny Stankiewicz, Gabi Drzewieckiej oraz Grażyny Torbickiej warte są zainteresowania i mogą być inspiracją podczas szukania pomysłu na wieczorny outfit, ale także na co dzień.

Zerknijcie do naszej galerii i zdecydujcie, kto wyglądał najlepiej!  

1/7
Copyright @East News
1/7

Stylizacja Natalii Nykiel zawiera wszystkie najnowsze trendy! Mamy tu inspirację kolekcjami MISBHV oraz typowym wixapolem - są najmodniejsze okulary, koszulka z charakterystycznym wzorem oraz nadające charakteru spodnie.

2/7
Copyright @East News
2/7

Patricia Kazadi w każdy dzień festiwalu prezentowała się niezwykle elegancko, ale to ta sukienka jest moim faworytem. W piękny sposób podkreśliła karnację wokalistki, a także jej figurę.

3/7
Copyright @East News
3/7

W tej sukni Agnieszka Wożniak-Starak przywodziła na myśl bajkową księżniczkę. Prosty krój sprawił, że wyglądała elegancko i z klasą, a przy tym niezwykle dziewczęco.

4/7
Copyright @East News
4/7

Urszula zrobiła to, co osobiście uwielbiam - połączyła eleganckie elementy ze sportowymi. Do garnituru w pięknym odcieniu borda założyła białe sneakersy. Nic tylko brać przykład!

5/7
Copyright @East News
5/7

Katarzyna Stankiewicz zachowując świetne proporcje, odsłoniła swój największy atut - piękne długie nogi. Męski krój góry równoważą błyszczące ozdoby, a także kobiece sandałki.

6/7
Copyright @East News
6/7

Choć kombinezon Gabi Drzewieckiej nie wyróżnia się niczym oryginalnym, trzeba przyznać, że dziennikarka prezentowała się w nim zachwycająco. Podobno prostota jest szczytem wyrafinowania!

7/7
Copyright @East News
7/7

Suknia Grażyny Torbickiej zdecydowanie była oryginalna i różniła się od zazwyczaj wybieranych przez nią kreacji. Plus za odwagę i podążanie w nowym kierunku.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.