Meghan Markle, płaszcz
Fot. East News
Ze świata MODY

Płaszcz księżnej Meghan tematem skandalu? Projektantka Stella McCartney w ogniu krytyki!

Co się wydarzyło?

Redakcja VIVA! 12 listopada 2019 14:31
Meghan Markle, płaszcz
Fot. East News

Od kilku dni brytyjska rodzina królewska bierze udział w dorocznych obchodach Remembrance Sunday, czyli Niedzieli Pamięci. Co oczywiste, oczy fotoreporterów i dziennikarzy skierowane są w tym czasie właśnie na członków royal family. Tak było w tym roku w przypadku księżnej Kate, która przypiętym do klapy makiem oddała hołd swojej babci ze strony ojca, Valerie Glassborow. Podczas obchodów pojawiła się również Księżna Meghan. Co ciekawe księżne nie stały obok siebie.  Meghan przyglądała się obchodom w towarzystwie hrabiny Wessex, Zofii oraz męża księżniczki Anny - sir Timothy'ego Laurence'a.

Skandal związany z płaszczem księżnej Meghan

Znana projektantka Stella McCartney, która zaprojektowała płaszcz dla księżnej Meghan specjalnie na tę okazję, usunęła z Instagrama post, w którym promowała stylizację księżnej. Użytkownicy nie zostawili na projektantce suchej nitki, wytykając jej niestosowne zachowanie. Dlaczego? Post pojawił się w czasie obchodów Niedzieli Pamięci, czyli dnia, w którym oddaje się cześć poległym na frontach wojennych żołnierzom Zjednoczonego Królestwa. Internauci nie ukrywali, że akurat po Stelli McCartney spodziewali dyplomacji i wyczucia. Projektantka znana jest z dbałości o środowisko naturalne, zawsze bardzo starannie dobiera słowa i godnie reprezentuje swoją ojczyznę. Jest też znaną aktywistką. Tym bardziej uderzające wydało się jej obserwatorom to, co zrobiła. Czy rzeczywiście był to odpowiedni moment na promocje własnego brandu? Brytyjskie media próbowały skontaktować się z projektantką, ta niestety nie udzieliła jeszcze komentarza żadnemu dziennikarzowi. Co sądzicie o zachowaniu Stelli? 

Meghan Markle 2019
Fot. East News

Sophie, Countess of Wessex, Meghan, Duchess of Sussex and Tim Laurence
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…