Meghan Markle, płaszcz
Fot. East News
Ze świata MODY

Płaszcz księżnej Meghan tematem skandalu? Projektantka Stella McCartney w ogniu krytyki!

Co się wydarzyło?

Redakcja VIVA! 12 listopada 2019 14:31
Meghan Markle, płaszcz
Fot. East News

Od kilku dni brytyjska rodzina królewska bierze udział w dorocznych obchodach Remembrance Sunday, czyli Niedzieli Pamięci. Co oczywiste, oczy fotoreporterów i dziennikarzy skierowane są w tym czasie właśnie na członków royal family. Tak było w tym roku w przypadku księżnej Kate, która przypiętym do klapy makiem oddała hołd swojej babci ze strony ojca, Valerie Glassborow. Podczas obchodów pojawiła się również Księżna Meghan. Co ciekawe księżne nie stały obok siebie.  Meghan przyglądała się obchodom w towarzystwie hrabiny Wessex, Zofii oraz męża księżniczki Anny - sir Timothy'ego Laurence'a.

Skandal związany z płaszczem księżnej Meghan

Znana projektantka Stella McCartney, która zaprojektowała płaszcz dla księżnej Meghan specjalnie na tę okazję, usunęła z Instagrama post, w którym promowała stylizację księżnej. Użytkownicy nie zostawili na projektantce suchej nitki, wytykając jej niestosowne zachowanie. Dlaczego? Post pojawił się w czasie obchodów Niedzieli Pamięci, czyli dnia, w którym oddaje się cześć poległym na frontach wojennych żołnierzom Zjednoczonego Królestwa. Internauci nie ukrywali, że akurat po Stelli McCartney spodziewali dyplomacji i wyczucia. Projektantka znana jest z dbałości o środowisko naturalne, zawsze bardzo starannie dobiera słowa i godnie reprezentuje swoją ojczyznę. Jest też znaną aktywistką. Tym bardziej uderzające wydało się jej obserwatorom to, co zrobiła. Czy rzeczywiście był to odpowiedni moment na promocje własnego brandu? Brytyjskie media próbowały skontaktować się z projektantką, ta niestety nie udzieliła jeszcze komentarza żadnemu dziennikarzowi. Co sądzicie o zachowaniu Stelli? 

Meghan Markle 2019
Fot. East News

Sophie, Countess of Wessex, Meghan, Duchess of Sussex and Tim Laurence
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.