Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News
ze świata urody

Księżna Meghan po raz pierwszy od dawna zmieniła uczesanie!

Kok w stylu lat 60. będzie hitem?

Marta Cieplak 28 października 2019 18:30
Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News

Meghan Markle ma dwie ulubione fryzury – rozpuszczone i lekko falujące włosy oraz kok z opadającymi wokół twarzy pasemkami. Ta druga stała się już jej znakiem rozpoznawczym! Ale księżna postanowiła lekko ją zmienić...

Meghan Markle we fryzurze z lat 60.

Na zdjęciach z panelu dyskusyjnego odbywającego się w ramach One Young World Summit w Londynie na pierwszy rzut oka wszystko wygląda klasycznie. Ale gdy księżna odwróciła głowę, można było zauważyć ogromną różnicę. Jej skromny dotąd kok zamienił się w uczesanie rodem z lat 60! Jego charakterystyczna linia (kok jest wymodelowany tak, że unosi się ku górze) i duża objętość sprawiają, że wygląda niezwykle szykownie.

Meghan Markle w nowym uczesaniu
Fot. Getty Images

Aby go wykonać potrzeba zdecydowanie więcej czasu i wysiłku, oraz zapewne kilkudziesięciu szpilek i wsuwek, nie mówiąc już o lakierze do włosów. Ale warto! Bo Meghan wygląda w nim świetnie! To, co pozostało niezmienne, to oczywiście pasemka włosów okalające twarz księżnej. Szkoda tylko, że księżna nie może pozwolić sobie na mocniejszy makijaż – takie uczesanie w połączeniu z wyrazista kreską eyelinera prezentowałaby się zjawiskowo! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.