Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News
ze świata urody

Księżna Meghan po raz pierwszy od dawna zmieniła uczesanie!

Kok w stylu lat 60. będzie hitem?

Marta Cieplak 28 października 2019 18:30
Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News

Meghan Markle ma dwie ulubione fryzury – rozpuszczone i lekko falujące włosy oraz kok z opadającymi wokół twarzy pasemkami. Ta druga stała się już jej znakiem rozpoznawczym! Ale księżna postanowiła lekko ją zmienić...

Meghan Markle we fryzurze z lat 60.

Na zdjęciach z panelu dyskusyjnego odbywającego się w ramach One Young World Summit w Londynie na pierwszy rzut oka wszystko wygląda klasycznie. Ale gdy księżna odwróciła głowę, można było zauważyć ogromną różnicę. Jej skromny dotąd kok zamienił się w uczesanie rodem z lat 60! Jego charakterystyczna linia (kok jest wymodelowany tak, że unosi się ku górze) i duża objętość sprawiają, że wygląda niezwykle szykownie.

Meghan Markle w nowym uczesaniu
Fot. Getty Images

Aby go wykonać potrzeba zdecydowanie więcej czasu i wysiłku, oraz zapewne kilkudziesięciu szpilek i wsuwek, nie mówiąc już o lakierze do włosów. Ale warto! Bo Meghan wygląda w nim świetnie! To, co pozostało niezmienne, to oczywiście pasemka włosów okalające twarz księżnej. Szkoda tylko, że księżna nie może pozwolić sobie na mocniejszy makijaż – takie uczesanie w połączeniu z wyrazista kreską eyelinera prezentowałaby się zjawiskowo! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.