Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News
ze świata urody

Księżna Meghan po raz pierwszy od dawna zmieniła uczesanie!

Kok w stylu lat 60. będzie hitem?

Marta Cieplak 28 października 2019 18:30
Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News

Meghan Markle ma dwie ulubione fryzury – rozpuszczone i lekko falujące włosy oraz kok z opadającymi wokół twarzy pasemkami. Ta druga stała się już jej znakiem rozpoznawczym! Ale księżna postanowiła lekko ją zmienić...

Meghan Markle we fryzurze z lat 60.

Na zdjęciach z panelu dyskusyjnego odbywającego się w ramach One Young World Summit w Londynie na pierwszy rzut oka wszystko wygląda klasycznie. Ale gdy księżna odwróciła głowę, można było zauważyć ogromną różnicę. Jej skromny dotąd kok zamienił się w uczesanie rodem z lat 60! Jego charakterystyczna linia (kok jest wymodelowany tak, że unosi się ku górze) i duża objętość sprawiają, że wygląda niezwykle szykownie.

Meghan Markle w nowym uczesaniu
Fot. Getty Images

Aby go wykonać potrzeba zdecydowanie więcej czasu i wysiłku, oraz zapewne kilkudziesięciu szpilek i wsuwek, nie mówiąc już o lakierze do włosów. Ale warto! Bo Meghan wygląda w nim świetnie! To, co pozostało niezmienne, to oczywiście pasemka włosów okalające twarz księżnej. Szkoda tylko, że księżna nie może pozwolić sobie na mocniejszy makijaż – takie uczesanie w połączeniu z wyrazista kreską eyelinera prezentowałaby się zjawiskowo! 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.