Naomi Campbell
Fot. Moncler
Moda 2022

Naomi Campbell w puchówce w najnowszej kampanii Moncler

Puchowe kurtki można nosić także w gorącym LA

Aleksandra Frankowska 30 listopada 2022 13:27
Naomi Campbell
Fot. Moncler

Sezon na puchowe kurtki rozpoczęty, nawet w Los Angeles. Naomi Campbell wystąpiła właśnie w niecodziennej sesji zdjęciowej w Mieście Aniołów, gdzie jak wiemy temperatura nawet w grudniu jest wręcz wakacyjna. Ma na sobie puchową kurtkę marki Moncler oraz buty marki Tods.

ZOBACZ TEŻ: Naomi Campbell w nowej kampanii H&M na jesień 2022

Naomi Campbell lansuje modę na puchówki

Puchowe kurtki każdego roku wracają w okolicy grudnia i są chętnie noszone przez gwiazdy na całym świecie. Nic w tym dziwnego. Są nie tylko modne, ale również wygodne. Różnorodne kolory sprawiają, że można je dopasować niemal do każdej stylizacji. Ciepłe, eleganckie, świetnie sprawdzają się zarówno w stylu casualowym, jak i sportowym.

Naomi Campbell
Fot. Moncler

Naomi Campbell w nowej kampanii marki Mocnler

Światowej sławy modelka pozuje w najnowszej kampanii Moncler w puchowej żółtej kurtce na tle gorącego Los Angeles. Kontrast pogody i ubioru na reklamie wywołał spore kontrowersje w świecie mody. Kampania to również współpraca marek Moncler i Tod’s, prezentująca kolekcje na jesień 2022. Luksusowe stylizacje prezentowane przez Naomi są pełne gracji i elegancji. Mimo specyficznej aury, kampania jest bardzo estetyczna i luksusowa. Jak Wam się podoba? Czy Naomi dobrze zaprezentowała puchowe kurtki na jesień 2022? 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Najnowsza kampania marki Boss na sezon jesień-zima 2022 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.