Naomi Campbell projektuje kolekcję dla PrettyLittleThing 
Fot. instagram: @naomi
o tym się mówi!

Wystawa poświęcona karierze Naomi Campbell w V&A w Londynie

Bilety pojawią się już wkrótce!

Wiktoria Oskroba 6 października 2023 13:30
Naomi Campbell projektuje kolekcję dla PrettyLittleThing 
Fot. instagram: @naomi

Planujecie już wyjazd na kolejne wakacje? Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, a uwielbiacie świat mody, to koniecznie zorganizujcie wypad do Londynu. Pod koniec czerwca odbędzie się otwarcie niezwykłej wystawy poświęconej legendarnej modelce, Naomi Campbell. Nie może Was to ominąć!

ZOBACZ TAKŻE: Maison Margiela Wiosna/Lato 2024: dziedzictwo reinterpretowane przez kolejne pokolenia

Wystawa dedykowana Naomi Campbell w Victoria&Albert Museum w Londynie

Nadzwyczajna wystawa „Naomi” będzie kontynuacją retrospektywy dedykowanej twórczości Gabrielle Chanel, która właśnie jest wystawiana w Victoria&Albert Museum w Londynie. Ta tę ekspozycje bilety są już wyprzedane, ale nadal mamy szansę, by na żywo podziwiać oryginalne perełki noszone przez gwiazdę światowych wybiegów, Naomi Campbell.

Co nas czeka na niezwykłej ekspozycji w Londynie

Mija już 40 lat od kiedy Naomi Campbell po raz pierwszy zaprezentowała się na wybiegu. Przez lata pracy w modelingu zapracowała na miano legendy, nie tylko przez swoją wyjątkową aparycję, profesjonalizm i niezłomność. Supermodelka stała się także ikoną stylu i inspiracją do dla wielu innych kobiet. Niezwykły fenomen kariery Naomi Campbell zostanie uhonorowany poprzez instalację, na której pojawią się jej najbardziej znaczące zdjęcia, a przede wszystkim poprzez prezentację jej najważniejszych stylizacji. Zobaczymy aż 100 modeli od najważniejszych światowych projektantów, m.in. Chanel, Dolce&Gabbana, Jean Paul Gautier czy Alexander McQueen. Eksponaty będą łączyć przeszłość z teraźniejszość, opowiadając historię kariery i życia modelki.

CZYTAJ TEŻ: Trendy jesień 2023: ulubione garnitury Księżnej Kate tego sezonu

Wystawa „Naomi” zostanie otwarta 22 czerwca 2024 i potrwa do 6 kwietnia 2025.

V&A South Kensington
Cromwell Road, London, SW7 2RL

 

Naomi Campbell 2023
Fot. Dave Benett/Getty Image

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.