One oczarowują elegancją i szykiem!

Paulina Filipowicz 12 lutego 2021 16:29

Walentynki 2021 już za dwa dni! Z tej wyjątkowej okazji przyjrzymy się romantycznym stylizacjom księżnych, które niezależnie od okazji, wybierają looki pełne elegancji i klasy. Dobrze skrojone płaszcze, dopasowane sukienki do połowy łydki, garnitury, szpilki od znanych projektantów i ponadczasowe torebki - to charakterystyczne elementy garderoby każdej współczesnej damy dworu. Zresztą nie od dziś wiadomo, iż księżne są modowymi inspiracjami dla kobiet na całym świecie, a ich stylizacje lądują na pierwszych stronach magazynów. W Święto Zakochanych ponownie zaglądamy do ich szaf, w poszukiwaniu modnych stylizacji w odcieniach czerwieni, różu czy fioletu, a także eleganckich i kobiecych fasonów, które idealnie wpasują się klimat Walentynek.

Najpiękniejsze kreacje walentynkowe inspirowane księżnymi!

Zastanawiasz się, co włożyć na siebie w Walentynki 2021? Wybór stylizacji zależy przede wszystkim od formy spędzania czasu. Umówiłaś się na romantyczną kolację w domowym zaciszu, a może wybieracie się na aktywny spacer? Niezależnie od ostatecznych planów, ważne byś tego dnia czuła się wyjątkowo! Dlatego podsuwamy Ci garść inspiracji na Walentynki 2021, przypominając najpiękniejsze kreacje eleganckich księżniczek oraz księżnych! Który look jest Twoim faworytem?  

1/9
Królowa Letizia
Copyright @Getty Images
1/9

Letycja, Królowa Hiszpanii

2/9
Najpiękniejsze kreacje księżna kate
Copyright @Getty Images
2/9

Księżna Kate Middleton

3/9
księżniczka Sofia
Copyright @Getty Images
3/9

Zofia, księżna Szwecji

4/9
Najpiękniejsze kreacje księżna diana
Copyright @Getty Images
4/9

Księżna Diana

5/9
księżna Maria-Olympia
Copyright @Getty Images
5/9

Księżniczka Grecji, Maria-Olympia

6/9
księżniczka Sofia
Copyright @Getty Images
6/9

Księżniczka Beatrycze

7/9
Najpiękniejsze kreacje księżna meghan
Copyright @Getty Images
7/9

Meghan Markle

8/9
Księżniczka Charlene
Copyright @Getty Images
8/9

Charlene, księżna Monako

9/9
Księżniczka Marlene
Copyright @Getty Images
9/9

Księżna Danii, Maria Donaldson

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.