One oczarowują elegancją i szykiem…

Redakcja VIVA! 14 lutego 2023 11:30

Dziś Walentynki 2023! Planujesz romantyczne spotkanie z ukochanym i zastanawiasz się, jaką stylizację wybrać? Postanowiliśmy przyjrzeć się lookom księżnych, które niezależnie od okazji, wybierają stylizacje pełne elegancji i klasy. Dobrze skrojone płaszcze, dopasowane sukienki do połowy łydki, garnitury, szpilki od znanych projektantów i ponadczasowe torebki - to charakterystyczne elementy garderoby każdej współczesnej księżnej. Niech posłużą nam za inspirację. W święto zakochanych ponownie zaglądamy do ich szaf, w poszukiwaniu modnych stylizacji w odcieniach czerwieni, różu czy fioletu, a także eleganckich i kobiecych fasonów, które idealnie wpasują się klimat Walentynek.

ZOBACZ TAKŻE: Oto najpiękniejsze makijaże na Walentynki w stylu gwiazd

Najpiękniejsze kreacje walentynkowe inspirowane księżnymi!

Zastanawiasz się, co włożyć na siebie w Walentynki 2023? Wybór stylizacji zależy przede wszystkim od formy spędzania czasu. Umówiłaś się na romantyczną kolację w domowym zaciszu, a może wybieracie się na aktywny spacer? Niezależnie od ostatecznych planów, ważne byś tego dnia czuła się wyjątkowo! Dlatego podsuwamy Ci garść inspiracji na Walentynki 2023, przypominając najpiękniejsze kreacje eleganckich księżniczek oraz księżnych! Który look jest Twoim faworytem?  

1/9
Królowa Letizia
Copyright @Getty Images
1/9

Letycja, Królowa Hiszpanii

2/9
Najpiękniejsze kreacje księżna kate
Copyright @Getty Images
2/9

Księżna Kate Middleton

3/9
księżniczka Sofia
Copyright @Getty Images
3/9

Zofia, księżna Szwecji

4/9
Najpiękniejsze kreacje księżna diana
Copyright @Getty Images
4/9

Księżna Diana

5/9
księżna Maria-Olympia
Copyright @Getty Images
5/9

Księżniczka Grecji, Maria-Olympia

6/9
księżniczka Sofia
Copyright @Getty Images
6/9

Księżniczka Beatrycze

7/9
Najpiękniejsze kreacje księżna meghan
Copyright @Getty Images
7/9

Meghan Markle

8/9
Księżniczka Charlene
Copyright @Getty Images
8/9

Charlene, księżna Monako

9/9
Księżniczka Marlene
Copyright @Getty Images
9/9

Księżna Danii, Maria Donaldson

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.