Kto zaprezentował się najlepiej na czerwonym dywanie? 

Aleksandra Trendak 6 lutego 2023 11:30

Stylizacje gwiazd podczas 65. dorocznej ceremonii rozdania nagród Grammy zachwycały przepychem, niezwykłą formą i ciekawymi rozwiązaniami. Muzycy postawili na odważne kreacje, między innymi Lizzo zaprezentowała się w przeskalowanej pelerynie z kolekcji Dolce & Gabbana (a następnie zmieniła ją na srebrną, futurystyczną mini) lub Amanda Gorman, która wybrała stylizację od Prady z długim trenem. Najlepiej jednak wypadły te gwiazdy, które zrównoważyły wysoki dramatyzm z wyrafinowaniem i finezją. Kto najlepiej wypadł na czerwonym dywanie? Kreacje jakich domów mody wybrały gwiazdy? Kto zgarnął najważniejsze wyróżnienie?  

PRZECZYTAJ O: Plejada gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu

Gwiazdy na czerwonym dywanie Grammy 

W niedzielę 5 lutego 2023 odbyła się 65. gala rozdania nagród Grammy, która zapisała się na kartach historii jako rok zdominowany przez niezwykłą twórczość kobiet. Królową tej imprezy była Beyonce, która zdobyła podczas gali cztery nowe statuetki, czym samym posiada w swojej kolekcji aż 32 złote gramofony. Nagrodami cieszą się także Lizzo, Harry Styles, Taylor Swift oraz Adele. Na czerwonym dywanie gwiazdy także nie zawiodły i zachwyciły w niezwykłych kreacjach. Doja Cat wybrała wampirzy styl w czarnej, lateksowej sukni na jedno ramię od Versace w komplecie z pasującymi rękawiczkami operowymi. Piękną suknię vintage od Versace pochodzącą z 2003 roku wybrała Anitta, która charakteryzowała się licznymi, czarnymi falbankami. Harry Styles po raz kolejny udowodnił, że jeśli chodzi o kolorowe i żywe stylizacje, jest mistrzem, gdyż na czerwonym dywanie pojawił się w błyszczącym kombinezonie, którego wzór przypomina patchwork. Zabłysła także Cardi B, która swoją futurystyczną kreacją uhonorowała pamięć zmarłego w piątek Paco Rabanne. Ślicznie wypadła także Jennifer Lopez ze swoim mężem Benem Affleckiem, gdyż gwiazda wybrała fioletową suknię z długim trenem od Gucci. 

Stylizacje z tegorocznego rozdania nagród Garmmy są niesamowite! Każda gwiazda stanęła na wysokości zadania i zaprezentowała się z jak najlepszej strony. Sprawdźcie najciekawsze stylizacje z gali w naszej galerii.  

1/9
Adele Beyonce Lizzo
Copyright @Getty Images
1/9

Gwiazdy na rozdaniu Grammy: Adele, Beyonce, Lizzo

2/9
Jennifer Lopez
Copyright @Getty Images
2/9

Gwiazdy na rozdaniu Grammy: Jennifer Lopez

3/9
Cardi B
Copyright @Getty Images
3/9

Gwiazdy na rozdaniu Grammy: Cardi B

4/9
Doja Cat
Copyright @Getty Images
4/9

Gwiazdy na rozdaniu Grammy: Doja Cat

5/9
Lizzo
Copyright @Getty Images
5/9

Gwiazdy na rozdaniu Grammy: Lizzo

6/9
Anitta
Copyright @Getty Images
6/9

Gwiazdy na rozdaniu Grammy: Anitta

7/9
Taylor Swift
Copyright @Getty Images
7/9

Gwiazdy na rozdaniu Grammy: Taylor Swift

8/9
Harry Styles
Copyright @Getty Images
8/9

Gwiazdy na rozdaniu Grammy: Harry Styles

9/9
Amanda Gorman
Copyright @Getty Images
9/9

Gwiazdy na rozdaniu Grammy: Amanda Gorman

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…