Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O tym się mówi!

Dominika Gwit pokazała figurę po ciąży. Wygląda zjawiskowo

Najnowsza stylizacja w sukience mówi wiele

Aleksandra Frankowska 5 lutego 2023 17:57
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit niedawno po raz pierwszy została mamą. Aktorka, która bardzo długo starała się zajść w ciążę, obecnie wraz z mężem cieszą się wyjątkowym czasem ze swoim synkiem. Niedawno aktorka pokazała najnowsze zdjęcie w pięknej sukience, prezentując swoją sylwetkę po porodzie. Zaczyna już wracać do formy? Jak teraz wygląda Dominika Gwit?

ZOBACZ TEŻ: Dominika Gwit pokazała zdjęcia z pierwszego spaceru z synkiem. Fani gwiazdy są podzieleni…

Dominika Gwit została mamą

Aktorka, która przez dość poważne problemy zdrowotne, bardzo długo starała się zostać mamą, w końcu spełniła swoje największe marzenie. Wraz z mężem powitali na świecie synka, który od razu stał się ich oczkiem w głowie.

My też przeszliśmy bardzo wiele. Nie będę opowiadać, co, każdy wie, kto walczy, jak wiele trzeba przejść. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty. Walka nie jest łatwa, leczenie nie jest łatwe, przechodzę przez nie właściwie cały czas przecież, bo mój zespół metaboliczny nie zniknął i nigdy nie zniknie […]. Mam wiadomości od ludzi, którzy walczą już 10 lat, 5 lat, 12 lat i cały czas mają nadzieję, a ta moja dzisiejsza informacja bardzo ich podbudowała – zdradziła.

Aktorka nie ujawniła jeszcze imienia maleństwa. Póki co, rodzina cieszy się ze wspólnego czasu i bardzo chroni swoją prywatność.

CZYTAJ TEŻ: Dominika Gwit po porodzie nie może liczyć na spokój. Gwiazda zaalarmowała swoich fanów w ważnej sprawie

Dominika Gwit, Premiera filmu Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle,13.10.2022
Fot. TRICOLORS/East News

Dominika Gwit zaprezentowała figurę po ciąży

Nie minął jeszcze miesiąc od porodu Dominiki Gwit, a aktorka zaprezentowała właśnie zdjęcie na swoim Instagramie, prezentując figurę po ciąży. W pięknej sukience wyglądała naprawdę kobieco. Widać, że powoli wraca do formy sprzed ciąży. Młoda mama wygląda naprawdę zjawiskowo. Widać, że macierzyństwo jej służy i jest bardzo szczęśliwa. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.