Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
z życia gwiazd

Dominika Gwit pokazała zdjęcia z pierwszego spaceru z synkiem. Fani gwiazdy są podzieleni…

Najnowszy wpis rozgrzał gorącą dyskusję

Marcjanna Maryszewska 2 lutego 2023 11:05
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Tak jak zapowiadała, Dominika Gwit bardzo chętnie dzieli się wyjątkowymi chwilami z bycia mamą. Wymarzony synek stał się oczkiem w głowie gwiazdy oraz jej męża! Dbają przy tym o prywatność maluszka, a aktorka udostępnia jedynie starannie dobrane zdjęcia. Ostatnia fotografia z ich pierwszego spaceru zrobiła w sieci prawdziwą furorę, a w komentarzach zawrzało… Fani wytykają świeżo upieczonej mamie karygodny błąd. Czy mają rację?

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski powitali na świecie synka

Od porodu Dominiki Gwit minęły już dwa tygodnie. Aktorka po raz pierwszy została mamą 18 stycznia, czym pochwaliła się ze światem już na kolejny dzień. To naprawdę piękny i wyjątkowy czas dla żony Wojciecha Dunaszewskiego — małżonkowie starali się o dziecko przez ponad cztery lata... „Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech cię Bóg błogosławi synku. Kochamy cię i zawsze przy tobie będziemy. Mama i tata” — napisała wówczas artystka pod serią ujęć z maluszkiem w roli głównej.

Od tamtego dnia fani bardzo chętnie śledzą poczynania gwiazdy i razem z nią przeżywają macierzyńskie rozterki. Warto wspomnieć, że Dominika Gwit w przyszłym miesiącu zamierza wrócić do pracy po dłuższej przerwie — już 5 marca zagra swoje muzyczne show „Dystans albo wszyscy umrzemy” w Pruszkowie, o czym poinformowała na Instagramie. Na razie jednak całą swoją uwagę poświęca synkowi. Właśnie opublikowała zdjęcia z ich pierwszego spaceru!

CZYTAJ TAKŻE: Krzysztof Ibisz niedawno po raz trzeci został tatą. Marzy o kolejnym maleństwie

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit pokazała zdjęcia z pierwszego spaceru

Wpis aktorki zrobił prawdziwą furorę w sieci!  Chwilę wcześniej pochwaliła się wózkiem, który zakupiła synkowi już w grudniu. „Dziś przedstawiam wam gwiazdę w mieście. Będziemy się nim z dzidziorkiem wozić po Warszawce”, pisała na Instagramie. Jakiś czas później na jej profilu pojawiło się zdjęcie wykonane już w terenie. „Pierwszy spacer!!! Z betoniarą w tle”, śmiała się wówczas Dominika Gwit. Tymczasem z pozoru niewinne zdjęcie wywołało gorącą dyskusję w komentarzach… 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Beata Ścibakówna zabrała głos. Co sądzi o rozbieranych scenach córki w filmie „Pokusa”?

O co dokładnie poszło? Okazuje się, że fani są podzieleni co do tego, czy dwutygodniowy malec powinien być zabierany na spacery w chłodne, zimowe dni. Choć wiele osób próbowało pouczać świeżo upieczoną mamę, znaczna część komentarzy postawiła się po stronie aktorki i zagorzale broniła jej decyzji. 

„Głupota, ja też urodziłam zimą i poszłam na spacer po 5 dniach po porodzie i nic się nie stało. Wręcz odwrotnie, wcale mi nie chorował. Lekarka i położna mi doradzały spacerki”, „Mój syn miał 5 dni jak poszliśmy na pierwszy spacer i tak dziennie chodzimy na coraz dłuższe spacery”, „Super. Spacery są tak ważne, bez względu na pogodę. Mamy wybór: codzienne spacery albo infekcje” — a to zaledwie kilka z wielu wspierających wpisów internautek!  

Fot. Instagram: dominikagwit

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.