Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O tym się mówi

Dominika Gwit powitała na świecie wyczekiwanego synka! Teraz otworzyła się w sprawie porodu

„Nie chciałam się odzywać”, przyznała

Marcjanna Maryszewska 20 stycznia 2023 20:50
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski po raz pierwszy zostali rodzicami! Choć pociecha pary przyszła na świat 18 stycznia, swoim szczęściem zdecydowali podzielić się ze światem dopiero na następny dzień. Teraz z kolei, kiedy emocje już nieco opadły, świeżo upieczona mama zapewniła fanów, że samopoczucie jej dopisuje. Przy okazji po raz pierwszy ujawniła szczegóły swojego porodu.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski powitali na świecie synka

Od kiedy Dominika Gwit ujawniła, że po czterech latach starań spodziewa się dziecka, jej fani z niecierpliwością wyczekiwali finału ciąży. Ten ostatecznie nadszedł w środę, 18 stycznia. Na Instagramie aktorki pojawiły się wówczas pełne czułości ujęcia, na których świeżo upieczona mama zapozowała razem z ukochanym oraz upragnionym synkiem w ramionach. 

ZOBACZ TAKŻE: Dominika Gwit o macierzyństwo walczyła 4 lata. Tak wyglądała jej droga do szczęścia

Przed porodem aktywnie relacjonowała przebieg ciąży i nie kryła swojej ekscytacji na myśl o nowych wyzwaniach związanych z macierzyństwem. Kilka miesięcy temu ujawniła, że razem z Wojciechem Dunaszewskim spodziewa się syna. Jakiś czas później zapowiedziała z kolei, że choć bardzo cieszy ją wizja powiększenia rodziny i zamierza dzielić się publicznie swoją radością — zachowa prywatność pociechy. „Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia. Mogę dużo o tym mówić, ale nie będę pokazywać dziecka, to nasza prywatna sprawa”, ogłosiła w rozmowie z Pudelkiem.

Dominika Gwit zrelacjonowała przebieg porodu

Przez ostatnie tygodnie aktorka dużo rzadziej udzielała się na Instagramie, a wiernych fanów bardzo zmartwiła jej nieobecność. Dopiero teraz, gdy emocje zaczęły powoli opadać, Dominika Gwit ponownie zawitała na dłużej na swój profil. W związku z licznymi pytaniami o przebieg porodu artystka w końcu zabrała głos. 

„Synek jest zdrowiutki, ja się czuję świetnie. Wszystko poszło tak, jak powinno być. Dochodzimy do siebie. Jest dobrze. Dzięki, że ze mną tutaj czekaliście”, opowiadała, uspokajając internautów.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:  Są jak ogień i woda. Oto historia miłości Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego

Dominika Gwit odniosła się przy okazji do swojej nieaktywności w mediach społecznościowych. Na co dzień bardzo chętnie relacjonuje swoje życie, lecz w ostatnich tygodniach robiła to znacznie rzadziej. Gwiazda przyznała, że miało to związek z przygotowaniami do porodu. „Nie chciałam się odzywać przez ostatni czas, bo potrzebowałam wyciszenia. Teraz jest już naprawdę dobrze. Odpoczywamy”, podkreśliła aktorka, która dziś już na brak energii nie może narzekać!

Całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najwspanialsze — a także szybkiego powrotu do domu! 

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! 17/2019

Dominika Gwit szczerze o stanie zdrowia i samoakceptacji
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.