Kate Winslet córka mn
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Kate Winslet w sukni mamy sprzed lat

Jaką kreację miała na sobie Mia Threapleton? 

Aleksandra Trendak 6 lutego 2023 15:30
Kate Winslet córka mn
Fot. Getty Images

Mia Threapleton jest młodą aktorką i córką niesamowitej Kate Winslet. Widać, że łączy ją z mamą niezwykła więź, gdyż podczas ostatniego eventu Vanity Fair Rising Star, poprzedzającym rozdanie nagród BAFTA, zaprezentowała się w spektakularnej kreacji vintage, którą znalazła w szafie Kate! Jak się prezentowała? Kiedy Kate Winslet w niej się pokazała? Dlaczego Mia pojawiła się na tej imprezie? 

PRZECZYTAJ O: Niezwykła stylizacja vintage Carrie Bradshaw

Mia Threapleton w sukience Kate Winslet 

Mia Threapleton to młoda aktorka, która dopiero stawia pierwsze kroki w Hollywood, na szczęście nie jest sama, ma wsparcie sławnej mamy, czyli Kate Winslet. Ostatnio pojawiła się na imprezie Vanity Fair Rising Star, która poprzedzała rozdanie nagród BAFTA jako jedna z wyróżnionych osób za swoją rolę w dramacie “I Am Ruth”, gdzie nawet wystąpiła u boku mamy! Aby uhonorować ten moment 22-letnia Mia wybrała archiwalną kreację z szafy mamy, mianowicie asymetryczną małą czarną Gucci. Kto by pomyślał, że trzynaście lat temu także na imprezie Vanity Fair Kate miała na sobie kreację, w której teraz błyszczy jej córka. 

Mia Threapleton
Fot. Getty Images
Kate Winslet
Fot. Getty Images

Trzeba przyznać, że Mia jest niezwykle podobna do Kate. Obie mają podobne rysy twarzy oraz śliczny blond kolor włosów. Jest to niezwykłe, że światowej sławy aktorka powoli wprowadza do swojego świata i dzieli się swoją pasją z ukochaną córką. Możemy je zobaczyć w najnowszym dramacie “I Am Ruth”, który bada relacje między Ruth (w tej roli Winslet), a jej nastoletnią córką Freyą (graną przez Mię) i obserwują jak stopniowo psują się przez uzależnienie od telefonu nastolatki. Ich energia na ekranie jest piorunująca, zdecydowanie warto zobaczyć film nie tylko ze względu na niezwykle aktualną i poruszającą fabułę, ale także aby zobaczyć jak świetnie wypadł duet matki i córki w jednym filmie.   

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…