Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi!

Michał Szpak w kontrowersyjnej stylizacji z kaczką na ramieniu!

Wokalista pojawił się na wręczeniu Medali Wolności Słowa!

Aleksandra Frankowska 31 sierpnia 2021 15:27
Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wczoraj miało miejsce uroczyste wręczenie Medali Wolności Słowa. Wśród gwiazd pojawili się między innymi Adam Bodnar, Agnieszka Jankowiak-Maik, Andrzej Poczobut, a także… Michał Szpak. Wokalista zaskoczył wszystkich swoją stylizacją, która okazała się być mocno kontrowersyjna i nawiązywać do sytuacji politycznej w Polsce oraz… do kreacji Natalii Balickiej z wyborów Mis Supranational 2021!

Czytaj też: Michał Szpak to najbarwniejsza postać polskiego show-biznesu!

Kontrowersyjna bluzka Michała Szpaka z kaczką na ramieniu

Kiedy tylko wokalista pojawił się na scenie, oczy wszystkich zwrócone były na jego bluzkę. Na czarnym t-shircie widniał napis „jestemjuzzmeczony.pl” oraz hashtag #wolnośćfobia. Wpisując adres www w wyszukiwarce, można wejść na profil instagramowy artysty. To jednak nie wszystko. Na ramieniu miał doszytą kaczkę, która łudząco przypominała orła znajdującego się na sukni Natalii Balickiej podczas niedawnego konkursu Miss Supranational 2021.

Czytaj również: Michał Szpak w żałobie na scenie w Sopocie? Ta stylizacja ma symboliczne znaczenie!

Miss Polski przyszyła białego orła do sukienki, Michal Szpak przyszył kaczkę. Kaczka na szpaku. Jakieś symboliczne konotacje? – napisał Paweł Suski z PO na Twitterze.

Co sądzicie o jego kontrowersyjnej stylizacji? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.