Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi!

Michał Szpak w kontrowersyjnej stylizacji z kaczką na ramieniu!

Wokalista pojawił się na wręczeniu Medali Wolności Słowa!

Aleksandra Frankowska 31 sierpnia 2021 15:27
Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wczoraj miało miejsce uroczyste wręczenie Medali Wolności Słowa. Wśród gwiazd pojawili się między innymi Adam Bodnar, Agnieszka Jankowiak-Maik, Andrzej Poczobut, a także… Michał Szpak. Wokalista zaskoczył wszystkich swoją stylizacją, która okazała się być mocno kontrowersyjna i nawiązywać do sytuacji politycznej w Polsce oraz… do kreacji Natalii Balickiej z wyborów Mis Supranational 2021!

Czytaj też: Michał Szpak to najbarwniejsza postać polskiego show-biznesu!

Kontrowersyjna bluzka Michała Szpaka z kaczką na ramieniu

Kiedy tylko wokalista pojawił się na scenie, oczy wszystkich zwrócone były na jego bluzkę. Na czarnym t-shircie widniał napis „jestemjuzzmeczony.pl” oraz hashtag #wolnośćfobia. Wpisując adres www w wyszukiwarce, można wejść na profil instagramowy artysty. To jednak nie wszystko. Na ramieniu miał doszytą kaczkę, która łudząco przypominała orła znajdującego się na sukni Natalii Balickiej podczas niedawnego konkursu Miss Supranational 2021.

Czytaj również: Michał Szpak w żałobie na scenie w Sopocie? Ta stylizacja ma symboliczne znaczenie!

Miss Polski przyszyła białego orła do sukienki, Michal Szpak przyszył kaczkę. Kaczka na szpaku. Jakieś symboliczne konotacje? – napisał Paweł Suski z PO na Twitterze.

Co sądzicie o jego kontrowersyjnej stylizacji? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…