Gala Met
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

MET GALA 2022: Ogłoszono temat przewodni oraz datę gali. Gdzie i kiedy się odbędzie?

Wszystko, co musisz wiedzieć o tegorocznym wydarzeniu

Aleksandra Frankowska 23 lutego 2022 12:27
Gala Met
Fot. Getty Images

Już niedługo będziemy mogli zobaczyć relację z kolejnej Met Gali, która odbędzie się w Nowym Jorku. To jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie show-biznesu i mody. Właśnie dziś organizatorzy podali do wiadomości publicznej dokładną datę wydarzenia oraz wszelkie niezbędne informacje z nim związane. Zdecydowanie Meta Gala 2022 ponownie będzie wydarzeniem roku!

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Lopez i Ben Affleck całują się w maseczkach na MET Gali 2021. Wow!

Met Gala 2022 – wszystko co musisz wiedzieć

Gwiazdy z pewnością już rozpoczęły poszukiwania idealnych, kontrowersyjnych i zwracających na siebie uwagę kreacji, bowiem znana jest już data tegorocznej Gali Met. Nie bez powodu mówi się o niej, jako o modowych Oscarach, ponieważ budzi wiele emocji, a na czerwonym dywanie zobaczyć można najznamienitsze nazwiska w spektakularnych kreacjach.

Meta Gala 2022: temat przewodni wydarzenia

Organizatorzy poinformowali, że tegoroczny motyw przewodni Met Gali nosi tytuł In America: An Anthology of Fashion. Bardzo podobny temat wybrano rok temu. Brzmiał on In America: A Lexicon in Fashion. Według jednego z przedstawicieli The Metropolitan Museum od Art, tematy łączą się ze sobą, skupiając wokół amerykańskich trendów i zmian na przełomie dekad. Tym razem nie będzie to jednak moda XX i XXI wieku, tylko … moda z poprzedniego stulecia! Wow, to dopiero wyzwanie!

Meta Gala 2022: kiedy będzie miało miejsce wydarzenie?

Datę Met Gali 2022 ustalono na poniedziałek 2 maja. Zgodnie z tradycją, odbędzie się ona w Metropolitan Museum od Art. W Nowym Jorku. To właśnie tam co roku spotykają się gwiazdy, które zachwycają kreacjami dobranymi do tematyki wydarzenia.

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian cała na czarno na MET Gali 2021. Fani twierdzą, że przypomina… dementora!

Met Gala 2022: kto poprowadzi wydarzenie?

Niestety na tę informację musimy jeszcze trochę poczekać. Z pewnością organizatorzy chcą nieco podgrzać atmosferę wokół wydarzenia. Jak do tej pory, wśród prowadzących mogliśmy zobaczyć między innymi Timothée Chalamet’a, Billie Eilish, Amandę Gorman oraz Naomi Osakę. Towarzyszył im również Tom Ford.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne szczegóły dotyczące tegorocznej Met Gali! Jesteśmy przekonani, że temat przewodni będzie ogromnym wyzwaniem dla kreatywności gwiazd i projektantów, z którymi będą współpracować przy tworzeniu stylizacji. 

TAGI #MET Gala

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?