Maffashion i Roxi Węgiel
Fot. TOUS / Materiały prasowe
O tym się mówi!

Maffashion i Roxi Węgiel w najnowszej kampanii TOUS

Ten wybór jeszcze bardziej podkreśla zaangażowanie marki na polskim rynku

Aleksandra Frankowska 28 kwietnia 2022 14:27
Maffashion i Roxi Węgiel
Fot. TOUS / Materiały prasowe

TOUS oficjalnie powiększył grono swoich polskich ambasadorek. Dołączyły do niego Maffashion oraz Roxie Węgiel, reprezentantki dwóch różnych pokoleń. Tym działaniem TOUS ponownie pokazał, że umacnia swoją pozycję na polskim rynku.

ZOBACZ TEŻ: Jak znaleźć wspólny język pomimo dzielących nas różnic? Z pomocą przychodzi moda

Marka TOUS w Polsce

Charakterystyczny motyw misia sprawił, że marka TOUS stała się rozpoznawalna na całym świecie. Każdy sezon to nowe, jeszcze piękniejsze kolekcje i ciekawe rozwiązania dla kobiet. Tym razem marka wychodzi również z możliwością personalizacji biżuterii, a do współpracy przy nowej odsłonie zaprosiła dwie Polki: Maffashion oraz Roxanę Węgiel.

Maffashion i Roxi Węgiel nowymi ambasadorkami TOUS

Wybór tych dwóch polskich gwiazd nie powinien nikogo dziwić. Maffashion, reprezentująca pokolenie millenialsów, to jedna z pierwszych polskich blogerek modowych i influencerek. Przez lata doskonale kreuje swój wizerunek w sieci i świetnie odnajduje się w branży mody, która z hobby stała się jej codzienną pracą. Roxana Węgiel, reprezentantka pokolenia Z to jedna z najpopularniejszych młodych wokalistek. Zwyciężczyni The Voice Kids oraz Eurowizji dla Dzieci stawia kolejne kroki w show-biznesie i doskonale sobie radzi.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ta sama biżuteria, tyle różnych looków. Nie bójmy się eksperymentów!

Maffashion, Roxi Węgiel
Fot. TOUS, Materiały prasowe

Maffashion, Roxi Węgiel
Fot. TOUS, Materiały prasowe

Najnowsza kampania marki TOUS

Energetyczne kolory i nowoczesne formy to cechy charakterystyczne najnowszej kampanii marki TOUS. Podkreśla ona międzypokoleniową energię, którą reprezentują nowe ambasadorki i jednocześnie wyraża siłę, kobiecość oraz siostrzeństwo. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?