Maffashion i Roxi Węgiel
Fot. TOUS / Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Ta sama biżuteria, tyle różnych looków. Nie bójmy się eksperymentów!

Z biżuterią TOUS wyrazimy swój własny, niepowtarzalny charakter

Artykuł sponsorowany 25 kwietnia 2022 13:28
Maffashion i Roxi Węgiel
Fot. TOUS / Materiały prasowe

Dwa pokolenia, dwa spojrzenia na modę

Nie wierzycie? Spójrzcie na nowe ambasadorki hiszpańskiej marki TOUS w Polsce. Dziewczyny różnią się od siebie pod wieloma względami, ale dla wielu osób są prawdziwą inspiracją. Julia Kuczyńska, znana szerzej pod pseudonimem Maffashion, od lat podbija świat mody. Tworzy trendy, bawi się stylem i swoim medialnym wizerunkiem, a w domu spełnia się jako młoda mama. Roxie Węgiel, czyli 17-letnią zwyciężczynię Eurowizji Junior, podziwiamy z kolei za mocny głos, świeżość i niekończącą się energię. 

Ta sama biżuteria, tyle różnych looków. Nie bójmy się eksperymentów!
Fot. Mat. prasowe

Obie pracują na własnych zasadach i obie doskonale wiedzą, jak wyrażać siebie poprzez styl. Nic nie jest dla nich niemożliwe. Z pomocą biżuterii TOUS my też możemy eksperymentować do woli. Niezależnie od tego, czy jesteśmy poukładane i mocno stąpamy po ziemi, czy wiecznie chodzimy z głową w chmurach i mamy tysiąc pomysłów na minutę, skomponujemy i spersonalizujemy look dla siebie. Równie zadowolone będą miłośniczki minimalizmu, kobiety wierne elegancji oraz te, które nie boją się odrobiny ekstrawagancji i lubią wyróżniać się w tłumie. Kolczyki, pierścionki czy naszyjniki od TOUS podkreślą nasz wyjątkowy charakter!

Ta sama biżuteria, tyle różnych looków. Nie bójmy się eksperymentów!
Fot. Mat. prasowe

Celebrujmy to, co nas różni 

Każda z nas potrzebuje szczególnej "oprawy". Możemy zainspirować się Roxie, która w najnowszej kampanii marki pozuje m.in. w srebrnych kolczykach, naszyjniku i bransoletce z napisem Love z kolekcji TOUS Crossword oraz uroczym zestawie z misiem TOUS. Możemy również wyglądać jak Maffashion, która skomponowała oryginalne sety z perłowym chokerem czy maksymalistycznymi kolorowymi bransoletkami z kamieniami szlachetnymi z kolekcji Vibrant Colors. Możemy też puścić wodze własnej wyobraźni. Niech nic nas nie ogranicza!

Ta sama biżuteria, tyle różnych looków. Nie bójmy się eksperymentów!
Fot. Mat. prasowe

Nowe ambasadorski uczą nas czegoś bardzo cennego – że akceptując to, co nas różni, możemy czerpać od siebie mnóstwo inspiracji. Jesteśmy ze sobą połączone, niezależnie od pokolenia, do którego należymy i od punktu widzenia. Zamiast szukać konkurencji w drugiej kobiecie, inspirujmy się jej siłą, energią i mądrością. Tak tworzą się prawdziwe więzi i najlepsze historie! 

Artykuł powstał z udziałem marki TOUS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.