Niech to będzie coś symbolicznego i pięknego

Artykuł sponsorowany 9 maja 2022 10:05

Mama. Kobieta jedyna w swoim rodzaju. Bohaterka twojej codzienności. Powierniczka sekretów, ulubiony człowiek do przytulania, najlepsza kucharka, wyrozumiała nauczycielka, troskliwa przyjaciółka. Swoim ciepłem, obecnością i uśmiechem potrafi rozchmurzyć nawet najciemniejszy dzień. 

Mówi się, że mama może zastąpić każdego, ale nikt nie zastąpi mamy. Te słowa nabierają jeszcze większej mocy 26 maja. Z okazji jej święta, pokaż, jak wiele dla ciebie znaczy. Podaruj jej coś wyjątkowego, symbolicznego i jednocześnie kobiecego. Idealnym i ponadczasowym prezentem z okazji Dnia Matki jest biżuteria, która sprawi, że twoja mama będzie miała cię zawsze blisko, niezależnie od odległości, jaka będzie was dzieliła.

Kolekcja Mama od TOUS

Marka TOUS doskonale wie, jak pięknym i jednocześnie trudnym zadaniem jest bycie mamą. To najbardziej odpowiedzialna rola, praca na pełen etat, mnóstwo obowiązków, ale i bezgranicznej miłości. Mama, oprócz tego, że jest całym światem dla swojego dziecka, jest też kobietą, która lubi się wyróżniać, błyszczeć, być piękna.

To dlatego marka TOUS przygotowała niepowtarzalną kolekcję na Dzień Mamy. Ambasadorką biżuterii jest Julia Kuczyńska Maffashion - doświadczona kreatorka trendów i prekursorka influencerek w Polsce, znana z modowych eksperymentów i świetnego wyczucia stylu. Jest postacią, która od lat inspiruje polskich millenialsów, a ponadto spełnia się w roli mamy małego Bastiana. 

Maffashion pokazuje, jakie jest współczesne macierzyństwo. Siła, niezależność, upór w dążeniu do celu, indywidualne piękno i bezwarunkowa miłość do dziecka to cechy, które wyróżniają dzisiejsze mamy. Julia dzięki niepowtarzalnej biżuterii podkreśla swoje ja. Na zdjęciach pozuje w wisiorkach TOUS z napisem „mama” z kamieniami szlachetnymi. Nowoczesna biżuteria, mnóstwo barw i symboli to doskonały prezent dla osoby, którą kochasz najbardziej na świecie. To pewnego rodzaju talizman i łącznik. Nieważne, czy jesteście obok siebie, czy dzielą was kilometry. Zawsze, gdy twoja mama ma przy sobie łańcuszek, ma też blisko ciebie i wasze najpiękniejsze wspomnienia! 

Na Dzień Matki podaruj bliskość

Wiemy, że nie ma lepszego prezentu niż obecność. W tym roku postaraj się spędzić ten wyjątkowy dzień ze swoją mamą. Wspólny spacer, kawa, czy rozmowa - a więc bliskość - to najlepsze, co możesz ofiarować. Wiemy jednak, że nie zawsze jesteście w stanie być obok siebie. Aby pokonać barierę odległości, podaruj swojej mamie symboliczną biżuterię marki TOUS. A jeśli jesteś młodą mamą i twoje maleństwo wypełnia ci każdą chwilę, to sama zrób sobie prezent, który będzie cudownym wspomnieniem pierwszych lat macierzyństwa.

Materiał powstał z udziałem marki TOUS. 

1/5
Maffashion x TOUS
Copyright @Materiały prasowe
1/5

Maffashion w kolekcji Mama marki TOUS. 

2/5
kolekcja TOUS mama
Copyright @Materiały prasowe
2/5

Wisiorek TOUS Crossword Mama Mum wykonany ze srebra vermeil z kamieniami szlachetnymi, pokryty lakierem. 

3/5
kolekcja TOUS mama
Copyright @Materiały prasowe
3/5

Wisiorek TOUS Crossword Mama Mama wykonany ze srebra vermeil z kamieniami szlachetnymi. 

4/5
kolekcja TOUS mama
Copyright @Materiały prasowe
4/5

Wisiorek TOUS Crossword Mama Mama wykonany ze srebra vermeil i pokryty lakierem. 

5/5
kolekcja TOUS mama
Copyright @Materiały prasowe
5/5

Wisiorek TOUS Crossword Mama Mama wykonany ze srebra vermeil pokryty niebieskim lakierem.

TAGI #Tous

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.