Księżna Kate, trzecie dziecko księżnej Kate
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Kate przeprasza fanów za swoją stylizację!

Dlaczego nie wszystkim podobała się jej ostatnia kreacja?

Redakcja VIVA! 6 lutego 2020 12:28
Księżna Kate, trzecie dziecko księżnej Kate
Fot. East News

Księżna Kate przeprasza fanów, że… nie ubiera się jak księżniczka! A mówiąc dokładniej, jak księżniczka z bajek Disney’a! Do zdarzenia doszło podczas niedawnej wizyty księżnej Kate i księcia Williama w Walii. Księżna Cambridge odwiedziła tam ratowników z Mumbles Lifeboat Station. Na tę okazję wybrała czerwoną sukienkę z Zary i granatowy płaszcz Hobbs. Przy przystani, gdzie mieści się stacja ratownicza na księżną oczekiwało wielu fanów. Wśród nich była Rhian Costello ze swą córką Annabel. Dziewczynka powiedziała matce, że jest zawiedziona tym, że Kate nie jest ubrana jak bajkowy Kopciuszek. Kiedy księżna podeszłą do matki i córki, żeby się z nimi przywitać, Rhian Costello powtórzyła jej opinię dziewczynki. Księżna uśmiechnęła się i powiedziała:

Naprawdę jest mi bardzo przykro, że nie założyłam dzisiaj ładnej sukienki

A na koniec uścisnęła zachwyconą dziewczynkę.

kate middleton
Fot. Getty Images

Czy księżna Kate odpowiednio się ubiera?

Annabel z pewnością o wiele bardziej spodobałaby się bajeczna, złoto-biała suknia Alexandra McQueena, którą księżna założyła niedawno na rozdanie nagród BAFTA. Ale właśnie sposób, w jaki księżna Cambridge łączy w swych stylizacjach kreacje wielkich domów mody i stroje z popularnych sieciówek zyskał jej uznanie kobiet na całym świecie i zapewnił tytuł ikony współczesnej królewskiej mody. Z biegiem czasu nawet Annabel zrozumie, że stroje księżniczek Disney’a sprawdzają się dziś najlepiej w bajkach, a księżna Kate znalazła styl, który lepiej pasuje do naszych czasów.

Księżna Kate w kreacji Alexandra McQueena na gali rozdania nagród BAFTA 2020.

BAFTA 2020 KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM
Fot. GETTY Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.