księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Kate zachwyca w sukience z popularnej sieciówki!

Gdzie można ją kupić?

Paulina Filipowicz 5 lutego 2020 12:30
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Kate Middleton niejednokrotnie udowodniła, że zasługuje na miano ikony stylu. Świat przygląda się jej stylizacją, które prawie zawsze są perfekcyjne, eleganckie, ale również zgodne z obowiązującymi trendami. Księżna słynie również z roztropności i znana jest z tego, że zdarza jej się nosić te same rzeczy po kilka razy. Początkowo Kate pojawiająca się dwa razy w tej samej sukni na oficjalnych wydarzeniach szokowała Brytyjczyków. Fani jednak szybko pokochali ją za skromność i umiar w modowych decyzjach. Żona księcia Williama ma w swojej garderobie również ubrania z popularnych sieciówek i pojawia się w nich nawet na oficjalnych wydarzeniach. Tym razem postawiła na modną czerwoną sukienkę z popularnej hiszpańskiej marki.

Księżna Kate w czerwonej sukience z sieciówki

W ostatnich dniach księżna Kate i książę William zwiększyli swoją aktywność w przestrzeni publicznej. Para uczestniczy w wielu wydarzeniach, spotyka się z obywatelami, organizuje przyjęcia w Pałacu Buckingham. 4 lutego Kate i William pojawili się w Mumbles w południowej Walii, gdzie zwiedzali stację łodzi ratunkowych, a następnie udali się do miejscowej lodziarni. Kate na tę okazję postawiła na czerwoną sukienkę midi z... Zary! To nie pierwszy raz, gdy księżna wybiera przystępne produkty na oficjalne wydarzenia. Do czerwonej kreacji z Zary dobrała długi elegancki granatowy płaszcz marki Hobbs za ponad 1700 złotych. Warto zwrócić również uwagę na dodatki. Apaszka w serca to idealny wybór na zbliżające się Walentynki! Model, który ma na sobie księżna to projekt marki Beulah London. Również czerwona torebka jest bardzo stylowym dodatkiem do Walentynkowego looku. Model księżnej pochodzi z kolekcji domu mody Mulberry i kosztuje... ponad 3 tysiące złotych! Jak Wam się podoba najnowsza stylizacja Kate Middleton?  

kate middleton
Fot. Getty Images
kate middleton
Fot. Getty Images

kate middleton
Fot. Getty Images

kate middleton
Fot. Getty Images
kate middleton
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.