księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Kate zachwyca w sukience z popularnej sieciówki!

Gdzie można ją kupić?

Paulina Filipowicz 5 lutego 2020 12:30
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Kate Middleton niejednokrotnie udowodniła, że zasługuje na miano ikony stylu. Świat przygląda się jej stylizacją, które prawie zawsze są perfekcyjne, eleganckie, ale również zgodne z obowiązującymi trendami. Księżna słynie również z roztropności i znana jest z tego, że zdarza jej się nosić te same rzeczy po kilka razy. Początkowo Kate pojawiająca się dwa razy w tej samej sukni na oficjalnych wydarzeniach szokowała Brytyjczyków. Fani jednak szybko pokochali ją za skromność i umiar w modowych decyzjach. Żona księcia Williama ma w swojej garderobie również ubrania z popularnych sieciówek i pojawia się w nich nawet na oficjalnych wydarzeniach. Tym razem postawiła na modną czerwoną sukienkę z popularnej hiszpańskiej marki.

Księżna Kate w czerwonej sukience z sieciówki

W ostatnich dniach księżna Kate i książę William zwiększyli swoją aktywność w przestrzeni publicznej. Para uczestniczy w wielu wydarzeniach, spotyka się z obywatelami, organizuje przyjęcia w Pałacu Buckingham. 4 lutego Kate i William pojawili się w Mumbles w południowej Walii, gdzie zwiedzali stację łodzi ratunkowych, a następnie udali się do miejscowej lodziarni. Kate na tę okazję postawiła na czerwoną sukienkę midi z... Zary! To nie pierwszy raz, gdy księżna wybiera przystępne produkty na oficjalne wydarzenia. Do czerwonej kreacji z Zary dobrała długi elegancki granatowy płaszcz marki Hobbs za ponad 1700 złotych. Warto zwrócić również uwagę na dodatki. Apaszka w serca to idealny wybór na zbliżające się Walentynki! Model, który ma na sobie księżna to projekt marki Beulah London. Również czerwona torebka jest bardzo stylowym dodatkiem do Walentynkowego looku. Model księżnej pochodzi z kolekcji domu mody Mulberry i kosztuje... ponad 3 tysiące złotych! Jak Wam się podoba najnowsza stylizacja Kate Middleton?  

Zainspiruj się jej stylem

kate middleton
Fot. Getty Images
kate middleton
Fot. Getty Images

kate middleton
Fot. Getty Images

kate middleton
Fot. Getty Images
kate middleton
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.