Królowa Letizia mn
Fot. Pablo Cuadra/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Królowa Letizia czerpie inspiracje ze stylu Kate Middleton i stawia na sukienkę w kropki 

Królowa w czasie spotkania z Jill Biden postawiła na elegancką kreację 

Aleksandra Trendak 28 czerwca 2022 20:30
Królowa Letizia mn
Fot. Pablo Cuadra/Getty Images

27 lipca królowa Letizia gościła Jill Biden, żonę aktualnego prezydenta Stanów Zjednoczonych w Madrycie. Królowa jest znana ze swoich stylowych oficjalnych kreacji, tym razem nie było inaczej, na spotkanie z pierwszą damą Stanów Zjednoczonych wybrała klasyczną, czarną sukienkę w białe kropki. Groszki to wśród monarchiń jeden z najpopularniejszych wzorów, gdyż wielokrotnie mogliśmy widzieć w nim księżną Kate lub Meghan Markle. Co było powodem spotkania królowej z pierwszą damą Stanów Zjednoczonych? Jakiej marki była jej sukienka i buty? Jaką kreację wybrała Jill Biden? 

PRZECZYTAJ: Sukienki w kropki w stylu Kate Middleton

Spotkanie królowej Letizi z Jill Biden 

Królowa Letizia zawsze ubiera się bardzo stylowo i zgodnie z zasadami dworskiej etykiety, a w jej szafie nie brakuje kreacji od czołowych projektantów mody, jak i ubrań z popularnych sieciówek. Na spotkanie z Jill Biden wybrała klasyczną czarną sukienkę w białe groszki od José Hidalgo oraz czółenka Caroliny Herrery. Stylizację uzupełnił pierścionek Karen Hallam oraz delikatny makijaż. Natomiast pierwsza dama Stanów Zjednoczonych wybrała czerwony komplet, składający się z ołówkowej spódnicy midi oraz żakietu ze złotymi guzikami.  Obie stylizacje prezentowały się bardzo elegancko i wpisywały się w aktualne trendy.

Królowa Letizia Jill Biden
Fot. Jose Jimenez/Spanish Royal Household via Getty Images

Królowa Letizia spotkała się z Gill Biden, aby odwiedzić Hiszpańskie Stowarzyszenie Walki z Rakiem. Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych jest bardzo aktywna i zaangażowana z kwestiami walki z rakiem oraz uświadamiania o odpowiedniej profilaktyce od czasów, kiedy w 2015 roku zmarł jej syn Beau, ponieważ miał guza mózgu. Dzisiaj królowa i pierwsza dama udały się do ośrodka dla uchodźców, aby porozmawiać z obywatelami Ukrainy, którzy uciekli przed wojną. Jak oceniacie obie stylizacje?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…