selena Gomez style 2019
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Selena Gomez zaliczyła modową wpadkę! Ta sukienka dodała jej kilogramów

Pomarańczowa kreacja nie była dobrym wyborem

Paulina Filipowicz 19 listopada 2019 12:02
selena Gomez style 2019
Fot. East News

Selena Gomez powróciła do showbiznesu, wydając dwa nowe single Lose you to love me Look at her now. Piosenkarka wywołała głośną dyskusję w sieci, ponieważ nikt nie ma wątpliwości, że utwory są poświęcone byłemu ukochanemu piosenkarki. Nowe single Seleny mają opowiadać o burzliwym związku wokalistki z Justinem Bieberem. Dziesięć lat temu po raz pierwszy ogłosili, że są razem, a później kilka razy się rozstawali i wracali do siebie. Jeszcze w 2017 roku media twierdziły, że para wróciła do siebie, ale latem 2018 roku Justin oświadczył się Hailey Bieber, która niedawno została jego żoną. Dziś cały świat obserwuje nie tylko muzyczne nowości piosenkarki, ale również miłosne perypetie Seleny Gomez, Justina Biebera i Hailey Bieber. Wokalistka jest obecnie zajęta promocją nowych utworów i chętnie pojawia się na imprezach branżowych. Kilka dni temu Selena pojawiła się na gali ACLU SoCal's Annual Bill of Rights w Los Angeles, gdzie przyciągała wzrok sukienką w ognistym odcieniu i mocnym makijażem. Niestety wybór kreacji na ten wieczór był nietrafiony.

Selena Gomes - modowa wpadka

Na imprezie w Los Angeles Selena Gomez pozowała fotografom w pomarańczowej aksamitnej długiej sukni domu mody Prada. Niestety jej sylwetka nie wyglądała korzystnie w tej stylizacji. Ostry pomarańcz z pewnością nie jest kolorem gwiazdy, a krój kreacji zaburzył proporcje jej nienagannej sylwetki. Welurowy materiał i koszulowy krój również nie przyczynił się do poprawy wyglądu młodej gwiazdy. Nietrafione były również dodatki. Gwiazda dobrała do sukienki toporne, czarne sandały na platformie. Tym razem Selena nie zachwyciła. Czekamy na kolejne, lepsze stylizacje gwiazdy, która nie raz udowodniła, że potrafi ubrać się zjawiskowo. A co Wy sądzicie o jej kreacji?  

Selena Gomez style 2019
Fot. East News

Selena Gomez style 2019
Fot. East News

Selena Gomez style 2019
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.