Księżna Kate, kosmetyki księżnej Kate, Kate Middleton
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Kate Middleton w czerwonej wieczorowej sukience na przyjęciu w Buckingham Palace!

Księżna ponownie udowadnia, że jest ikoną stylu

Paulina Filipowicz 21 stycznia 2020 12:30
Księżna Kate, kosmetyki księżnej Kate, Kate Middleton
Fot. East News

Brytyjska rodzina królewska przeżywa aktualnie trudny czas. Od momentu, gdy książę Harry i Meghan Markle ogłosili, iż wybierają życie z dala od Pałacu Buckingham, chcą sami się utrzymywać oraz planują ułożyć sobie życie za oceanem, cała rodzina królewska stała się głównym tematem mediów. W poniedziałkowy wieczór Harry wsiadł do samolotu, by udać się do Kanady, gdzie czekała już na niego Meghan wraz z ich synkiem. Tymczasem sytuacja na brytyjskim dworze powoli zaczyna wracać do normy. Tego samego wieczoru, książę William i księżna Kate byli gospodarzami uroczystego przyjęcia w Pałacu Buckingham. W imieniu królowej para poprowadziła oficjalne spotkanie z okazji szczytu inwestycyjnego między Wielką Brytanią i Afryką. Na królewskim dworze przywitano głowy państw i ministrów 21 krajów afrykańskich. Podczas uroczystości gości obowiązywał oficjalny elegancki dress code, jednak to Księżna Kate przyćmiła wszystkich obecnych, gdy pojawiła się w błyszczącej czerwonej kreacji.

Kate Middleton w czerwonej wieczorowej sukience

Księżna Kate na tę wyjątkową okazję postanowiła zabłysnąć stylizacją. Udało jej się osiągnąć zamierzony efekt dzięki wyszywanej cekinami wieczorowej sukience w odcieniu czerwieni. Kreacja okazała się idealnym wyborem na styczniowy chłodny wieczór. Długi rękaw i długość midi są świetnym rozwiązaniem na elegancką zimową stylizację. Projekt, który miała na sobie Kate to produkt marki Needle & Thread. Cena sukienki to 2,350 złotych!

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Sukienka Needle&Thread, 2350 zł

Kate Middleton
Fot. Mat.prasowe

Księżna Kate do błyszczącej kreacji dobrała czerwone dodatki - szpilki i geometryczną kopertówkę. Uwagę przyciągały również rubinowe kolczyki księżnej. Biżuteria Kate pochodzi z ofert marki Soru i kosztuje około 700 złotych. Trzeba przyznać, że jak na księżną, koszt stylizacji nie jest zaskakująco wysoki. Niezależnie od wartości kreacji, Kate wyglądała zjawiskowo i ponownie udowodniła, że można nazwać ją ikoną stylu. A jak Wam podoba się księżna w wieczorowej kreacji?  

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Kolczyki Soru, około 700 zł

Kate Middleton
Fot. Mat.prasowe

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.