Kate Middleton mn
Fot. Alastair Grant - WPA Pool/Getty Images
Królewskie życie

 Kate Middleton promienieje w przepięknej kreacji po zakończeniu żałoby

Niezwykła stylizacja księżnej Walii 

Aleksandra Trendak 7 października 2022 19:30
Kate Middleton mn
Fot. Alastair Grant - WPA Pool/Getty Images

Oficjalny czas żałoby w Wielkiej Brytanii po śmierci królowej Elżbiety II zakończył się, co oznacza, że członkowie rodziny królewskiej powoli wracają do swoich obowiązków. Oznacza to, że czerń przestaje obowiązywać w stylizacjach royalsów, co pokazała księżna Walii Kate Middleton podczas wizyty w szpitalu położniczym w Anglii. Wyglądała przepięknie, wręcz promieniowała pozytywną energią, nie tylko za sprawą żywego koloru swojej sukienki, ale także uśmiechu, który nie schodził jej z twarzy. Z jakiego sklepu pochodzi sukienka? Jak wygląda? Jakie ma znaczenie? 

ZOBACZ TEŻ: Wielka Brytania. Księżna Kate obiektem ataku. Kobieta nie przebierała w słowach

Kolorowa sukienka księżnej Kate 

Księżna Kate jest znana ze swojego niezwykłego stylu. Każda jej stylizacja jest niezwykle dopracowana, perfekcyjnie pasuje do jej sylwetki oraz do sytuacji. Nie inaczej było podczas wizyty w szpitalu hrabstwa Royal Surrey w Guildford w Anglii, w czasie której miała na sobie pierwszą kolorową kreację od czasu śmierci królowej Elżbiety II. Księżna zdecydowała się na śliczną musztardową sukienkę z eleganckim dekoltem, lekko bufiastymi rękawami, ostro plisowaną spódnicą i dopasowanym paskiem, która pochodzi z brytyjskiej marki Keren Millen. Dodała do niej granatowe zamszowe dodatki, między innymi szpilki Gianvito Rossi oraz pasującą kopertówkę Emmy London i diamentowe kolczyki Emily Mortimer. Jest przepiękny hołd w stronę zmarłej monarchini, która słynęła z kolorowych stylizacji, szczególnie w żółtym kolorze, który miała na sobie między innymi w czasie ślubu Kate i Williama. 

Kate Middleton
Fot. Alastair Grant - WPA Pool/Getty Images

Promienista stylizacja księżnej Kate jest pełna optymizmu po ciężkim czasie żałoby po śmierci królowej Elżbiety II, która zmarła 8 września. Choć w zeszłym tygodniu podczas swojej pierwszej oficjalnej wizyty w Walii, księżna miała na sobie kolorowy akcent w postaci czerwonego płaszcza, dopiero przy okazji tej stylizacji można poczuć ulgę, radość i ekscytację, która jej towarzyszy w związku z nowym tytułem i królewskimi obowiązkami. Podczas tej wizyty księżna też świetnie pokazała jak bardzo kocha być blisko ludzi, jak ważne są dla nich ich problemy i potrzeba dialogu. Od lat pełni funkcję patronki Sojuszu Zdrowia Psychicznego Matki, w związku z tym spotkanie z pracownikami, matkami, a nawet ich nowonarodzonymi dziećmi było dla niej ogromnie ważne, co świetnie oddają zdjęcia. Jak oceniacie żółtą kreację księżnej Kate i jej wizytę w szpitalu?  

Kate Middleton
Fot. Alastair Grant - WPA Pool/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?