Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii, 6.10.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage
Królewskie życie

Wielka Brytania. Księżna Kate obiektem ataku. Kobieta nie przebierała w słowach

Nagranie trafiło do sieci

Marta Nawacka 7 października 2022 17:07
Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii, 6.10.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Po śmierci królowej Elżbiety II członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej wrócili do pełnienia swoich obowiązków. Wśród nich są między innymi książę William i księżna Kate, którzy ostatnio udali się z wizytą do Irlandii. Niestety wyprawa nie do końca przebiegła po ich myśli... Żonę następcy tronu spotkał przykry incydent, który nagrały kamery.

Członkowie rodziny królewskiej wrócili do swoich obowiązków

Minął już niemal miesiąc od śmierci królowej Elżbiety II, a członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, po okresie żałoby wrócili do swoich obowiązków. Od kiedy król Karol III sprawuje władzę, książę William jest oficjalnym następcą tronu. Wraz z żoną, księżną Kate, na co dzień sumiennie wywiązują się z ciążących nad nimi zobowiązań, które łączą z opieką nad trójką dzieci: 9-letnim księciem Georgem, 7-letnią księżniczką Charlotte i 4-letnim księciem Louisem.

Księżna Kate jest jednym z najbardziej lubianych royalsów, o czym świadczy chociażby opublikowany niedawno ranking członków rodziny królewskiej. Żona następcy tronu chętnie angażuje się w akcje charytatywne i działa na rzecz dzieci. Już przed ślubem z księciem Williamem zaskarbiła sobie sympatię Brytyjczyków oraz bliskich swojego ukochanego.

Czytaj też: Wielka Brytania. Harry i William nie pogodzą się? Książę Sussex miał odrzucić propozycję brata

Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii, 6.10.2022
Fot. Charles McQuillan/Getty Images)

Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii, 6.10.2022

Księżna Kate usłyszała przykre słowa od kobiety w tłumie

Okazuje się jednak, że nie wszyscy darzą rodzinę królewską i księżną Kate sympatią... Książęca para odbywa aktualnie wiele spotkań i podróży do pobliskich krajów. Odwiedzili między innymi Irlandię. Na miejscu witali się z czekających na nich tłumem, a księżna ściskała ręce obecnym i wymieniała serdeczności. W pewnym momencie jednak spotkał ją przykry incydent.

Jedna z obecnych kobiet, po uściśnięciu dłoni księżnej Kate, powiedziała: „Miło cię poznać, ale byłoby dla nas lepiej, gdybyś wróciła do siebie” i dodała: „Irlandia dla Irlandczyków”. Choć słowa ta nie były wymierzone bezpośrednio w żonę księcia Williama, to widać było, że poczuła się niezręcznie i nieswojo. Na wszystko zareagowała nerwowym śmiechem, co można zobaczyć na nagraniu, które natychmiast obiegło sieć.  

Zobacz także: Królowa Danii przeprasza za odebranie tytułów wnukom. Decyzji jednak nie zmieni

Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii, 6.10.2022
Fot. Liam McBurney-Pool/Getty Images

Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii, 6.10.2022

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?