Wpadka modowa stylizacja księżnej Kate
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Czy kreacja księżnej Kate była za krótka?

Jej ostatnia stylizacja podzieliła internautów!

Redakcja VIVA! 29 stycznia 2020 15:29
Wpadka modowa stylizacja księżnej Kate
Fot. Getty Images

Czy księżna Kate zaliczyła pierwszą od długiego czasu modową wpadkę? Przez ostatnie dni uwaga mediów skoncentrowana była na księżnej Meghan i księciu Harrym. Teraz, kiedy pierwszy szok wywołany ich decyzją minął, sytuacja powoli wraca do normy i media z jeszcze większym zainteresowaniem przyglądają życiu pozostałych członków rodziny królewskiej, a zwłaszcza księżnej Kate i księciu Williamie. Nic dziwnego zatem, że szeroko komentowane było pojawienie się księżnej Kate w Evelina London Children’s Hospital. Co ją tam sprowadziło? W szpitalu tym księżna uczyła małych pacjentów podstaw fotografii w ramach inicjatywy organizowanej przez National Portrait Gallery.

Bo spódnica była za krótka… Czy księżna Kate zaliczyła wpadkę?

Na tę okazję księżna wybrała tweedowy kostium ze spódnicą przed kolano pochodzący z kolekcji włoskiego domu mody Dolce&Gabbana. Dobrała do niego przejrzyste, czarne rajstopy i czarne szpilki z ostrym czubem. Kreacja księżnej nie wszystkich zachwyciła. Podniosły się głosy, że spódniczka była trochę za krótka i w bardzo niekorzystny sposób eksponowała sylwetkę księżnej, a poza tym… ciągle podwiewał ją wiatr. A taka przygoda nigdy nie ma prawa zdarzyć się w rodzinie królewskiej (czytaj: nigdy nie zdarzyła się królowej Elżbiecie II)! Warto przypomnieć, że księżna założyła kostium Dolce&Gabbana nie po raz pierwszy. A podczas konferencji Royal Foundation’s Mental Health in Education wszyscy byli strojem księżnej zachwyceni. Naszym zdaniem cała krytyka jest znacznie przesadzone. A Wy jak sądzicie?

Wpadka modowa stylizacja księżnej Kate
Fot. Getty Images

Wpadka modowa stylizacja księżnej Kate
Fot. Getty Images

Wpadka modowa stylizacja księżnej Kate
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.