księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Kate Middleton zaliczyła modową wpadkę?

Najnowsza stylizacja księżnej zaskakuje

Redakcja VIVA! 22 stycznia 2020 18:30
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Gdy książę Harry i Meghan Markle ogłosili porzucenie swoich tytułów i odłączenie się od Pałacu Buckingham, rodzina królewska przeżywała trudny czas. Wydaje się jednak, że sytuacja powoli się uspokaja, a życie pozostałych mieszkańców dworu wraca do normy. Kate Middleton i książe William w poniedziałkowy wieczór poprowadzili uroczystość w Londynie podczas szczytu inwestycyjnego między Wielką Brytanią i Afryką. Księżna zachwyciła tego wieczoru wszystkich swoją wyjątkową czerwoną kreacją, której zdjęcia obiegły cały świat. Jak się okazało wczoraj, choć Kate zwykle wygląda idealnie, nie zawsze jednak jest mistrzynią stylu. We wtorek wywołała odwrotną reakcję, a jej ubrania nie były już tak idealnie dopasowane jak zazwyczaj. 

Czy księżna Kate zaliczyła wpadkę?

Kate Middleton od początku tygodnia sumiennie wypełnia swoje służbowe obowiązki. We wtorek pojawiła się w Birmingham, gdzie odwiedziła Thinktank Birmingham Science Museum, by spotkać się z dziećmi. Poświęciła im sporo uwagi i żywiołowo dyskutowała z najmłodszymi. Uwagę zwróciła również stylizacją. Księżna Cambridge włożyła zieloną koszulę w retro wzór z wiązaną kokardą pod szyją. Dobrała do niej szeroki spodnie typu kuloty, których długie szerokie nogawki sięgały aż do ziemi. Czy stylizacja Kate wpłynęła korzystnie na jej sylwetkę? Nieproporcjonalnie długie spodnie z pewnością nie wyglądały elegancko, a zestawienie ich z takim fasonem koszuli tylko pogorszyło sytuację. Niestety stylizacja Kate tym razem nie była trafiona, a wręcz dodała księżnej lat i kilogramów. Co sądzicie o takim zestawieniu?  

Kate Middleton
Fot. East News

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.