BAFTA 2020 KATE I WILLIAM
Fot. GETTY IMAGES
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

BAFTA 2020: Kate i William przybyli na uroczystą galę. Kreacja księżnej? Zaskakująca... 

Żona Williama dostosowała się do obowiązującej w tym roku zasady

Gabriela Czernecka 2 lutego 2020 20:04
BAFTA 2020 KATE I WILLIAM
Fot. GETTY IMAGES

BAFTA 2020 już dzisiejszego wieczoru. 2 lutego w londyńskiej Royal Albert Hall odbędzie się uroczyste rozdanie nagród przyznawanych przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Wydarzenie to co roku przyciąga tłumy gwiazd znanych z dużego oraz małego ekranu, a także przedstawicieli z Pałacu Kesington. Od kilku lat brytyjską rodzinę królewską na gali reprezentuje książęca para Cambridge. Oczywiście szczególną uwagę poświęca się stylizacji księżnej, która w tym roku, podobnie jak wszystkie zgromadzone na gali gwiazdy, miała przestrzegać jednej ważnej stylizacji. Kate nigdy nie zawodzi i.. tak było i tym razem! 

BAFTA 2020 księżna Kate i książę William

Do tej pory księżna Kate miała okazję czterokrotnie pełnić funkcję reprezentantki rodziny królewskiej na tym wydarzeniu - po raz pierwszy w 2011 roku, a później kolejno w latach 2017, 2018 i 2019. Zwykle do samego końca nie wiadomo, w jakiej kreacji się zaprezentuje, ale w tym roku organizatorzy postawili dość ciekawy wymóg. Poproszono, by wszyscy goście pojawili się w sukniach bądź kreacjach, które mają w swoich garderobach bądź takich, w których już mieliśmy okazję widywać ich publicznie. W poprzednich latach księżna Kate stawiała na proste, eleganckie kreacje podkreślające jej figurę. I tak w 2011 roku podziwialiśmy ją w lawendowej sukni od Alexandra McQueena. Sześć lat później tem sam projektant stworzył dla niej kwiatową kreację. W 2018 roku Kate na BAFTA zaprezentowała się w ciemnozielonej sukni z głębokim dekoltem od Jenny Packham, a w ubiegłym roku znów powróciła do McQueena, ale tym razem wybrała śnieżnobiałą suknię. 

ZOBACZ: Gala BAFTA 2020 już dziś wieczorem. Tak w poprzednich latach prezentowali się Kate i William>>

BAFTA 2020 księżna Kate stylizacja

A jak prezentowała się Kate na BAFTA 2020? Stylizacja księżnej Cambridge to kreacje jej ulubionego projektanta - Alexandra McQueena. Biało-złota kreacja perfekcyjnie podkreśliła idealną sylwetkę księżnej i uwydatniła jej piękny dekolt i podkreśliła wystające obojczyki. I tak jak przeczytasz powyżej, Kate dostosowała się do wymogów zaproponowanych przez organizatorów i w tej kreacji mieliśmy okazję widzieć ją już wcześniej. Księżna Cambridge miała ją na sobie w 2012 roku podczas wizyty w Malezji w trakcie Diamond Jubilee Royal Tour.  Warto dodać, że książę William na BAFTA 2020 zdecydował się założyć szykowny czarny smoking, który również miał już na sobie dwa lata temu i w ubiegłym roku.

Zobaczcie, jak Kate i Wiliam prezentowali się na BAFTA 2020 

BAFTA 2020 KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM
Fot. GETTY Images

BAFTA 2020 KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM
Fot. GETTY Images

BAFTA 2020 KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM
Fot. GETTY Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.