Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ZE ŚWIATA MODY

Fani krytykują ostatnią stylizację Anny Lewandowskiej!

Czy rzeczywiście popełniła modowe faux pas?

Ksenia Krasko 29 maja 2019 15:57
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Lewandowska doskonale orientuje się w najnowszych trendach, dlatego często określa się ją mianem ikony stylu. Jej podejście do mody inspiruje wiele fanek – zarówno pod względem sportowych stylizacji, jak i tych na co dzień. Jednak ostatnia kreacja trenerki wzbudziła dość dużo kontrowersji w sieci. Dlaczego?

Jak ubiera się Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska wybrała się ostatnio na prezentację nowej kolekcji biżuterii Berries&Co w Warszawie – wybrała na tę okazję luźną sukienkę o kopertowym kroju w stylu casual, którą uzupełniła delikatną biżuterią. Minimalny makijaż i bardzo proste uczesanie podkreśliły kobiecość, a zarazem naturalność nie tylko tej stylizacji, ale też samej gwiazdy.

Anna Lewandowska
Fot. VIPHOTO/East News

Jednak fanom i fankom Anny Lewandowskiej nie spodobały się… jej buty! Nie zabrakło opinii, że zamszowe botki są zdecydowanie za ciężkie do tak letniej sukienki. Czy słusznie? Uważni wielbiciele trenerki powinni zauważyć, że ostatnio pojawia się w tych botkach bardzo często, i zestawia je nie tylko z jeansami, ale też z szortami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Takie połączenie zazwyczaj kojarzy nam się z inspiracją stylem country. Duet, stworzony z romantycznej sukienki i ciężkich butów, wciąż jest jednym z największych trendów. A Anna Lewandowska po prostu uczy, jak bawić się modą – i my jesteśmy na tak!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thanks for today♥️. I had the pleasure giving a motivational lecture on building a personal brand. All thanks to the 40 amazing people who won the competition and participated in Huawei Opportunity Workshops Day with Ann. ____________________________________ Dziekuję za dziś♥️. Miałam przyjemność poprowadzenia wykładu motywacyjnego na temat budowania marki osobistej. A to wszystko zasługa 40- tu niesamowitych osób, które wygrały konkurs i uczestniczyły dzisiaj w Warsztatach Możliwości Huawei Day with Ann💪 Było dużo zdjęć, był wykład, był warsztat a przede wszystkim dobra, pozytywna energia 🙌 Dziękuję za ten czas🙏❤️ Czy ja już wspominałam jak bardzo KOCHAM swoją pracę? #TeamHuawei #P30lite #WarsztaTyMozliwosci @huaweimobilepl #annalewandowska #healthyplanbyann #motovation

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…