Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska przygotowała dla Klary specjalną dietę?

Na co pozwala swojej córeczce?

Olga Figaszewska 24 maja 2019 12:52
Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska zdobyła popularność na promowaniu aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.  Zmienia życie tysięcy Polek. Wielokrotnie podkreśla, że istotną rolę stanowią nie tylko regularne ćwiczenia, ale i odpowiednio zbilansowana dieta. Na jej Instagramie można zobaczyć potrawy i przekąski, które poleca kobietom, przyszłym mamom. Trenerka od lat opracowuje dietę dla swojego męża, a teraz... Klary. Ania Lewandowska zdradziła, jak dba o odżywianie swojej córeczki.

Dieta Klary Lewandowskiej

Anna i Robert Lewandowscy udzielili wywiadu dla niemieckiego magazynu, w którym opowiedzieli o łączącej ich relacji, planach na przyszłość i rodzicielstwie. Ich życie zmieniło się diametralnie odkąd na świecie pojawiła się Klara. Dziewczynka jest oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców. Starają się chronić jej wizerunek.

Ania Lewandowska zawsze podkreśla, że pragnie zaszczepić w Klarze od małego zdrowe nawyki. W rozmowie z niemiecką Galą trenerka opowiedziała o diecie dwuletniej Klary. Czy córeczka Ani i Roberta Lewandowskich może jeść to, na co ma ochotę? Dziewczynka nie unika słodyczy, zdarza jej się zjeść pizzę czy lody. Ale spokojnie. Ania zawsze wybiera dla niej ich zdrową alternatywę.

„To nie zawsze jest łatwe. Jeśli jemy w restauracji, a Klara widzi, że inne dziecko dostaje chleb, ona również chce kromkę. Oczywiście może jeść pizzę, ale bez glutenu. I zamiast lodów, jest sorbet. Zawsze staram się wybrać coś zdrowszego”, wyznała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska
Fot. Instagram @_rl9

Tak Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska świętowali drugie urodziny dziewczynki
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach