Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska przygotowała dla Klary specjalną dietę?

Na co pozwala swojej córeczce?

Olga Figaszewska 24 maja 2019 12:52
Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska zdobyła popularność na promowaniu aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.  Zmienia życie tysięcy Polek. Wielokrotnie podkreśla, że istotną rolę stanowią nie tylko regularne ćwiczenia, ale i odpowiednio zbilansowana dieta. Na jej Instagramie można zobaczyć potrawy i przekąski, które poleca kobietom, przyszłym mamom. Trenerka od lat opracowuje dietę dla swojego męża, a teraz... Klary. Ania Lewandowska zdradziła, jak dba o odżywianie swojej córeczki.

Dieta Klary Lewandowskiej

Anna i Robert Lewandowscy udzielili wywiadu dla niemieckiego magazynu, w którym opowiedzieli o łączącej ich relacji, planach na przyszłość i rodzicielstwie. Ich życie zmieniło się diametralnie odkąd na świecie pojawiła się Klara. Dziewczynka jest oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców. Starają się chronić jej wizerunek.

Ania Lewandowska zawsze podkreśla, że pragnie zaszczepić w Klarze od małego zdrowe nawyki. W rozmowie z niemiecką Galą trenerka opowiedziała o diecie dwuletniej Klary. Czy córeczka Ani i Roberta Lewandowskich może jeść to, na co ma ochotę? Dziewczynka nie unika słodyczy, zdarza jej się zjeść pizzę czy lody. Ale spokojnie. Ania zawsze wybiera dla niej ich zdrową alternatywę.

„To nie zawsze jest łatwe. Jeśli jemy w restauracji, a Klara widzi, że inne dziecko dostaje chleb, ona również chce kromkę. Oczywiście może jeść pizzę, ale bez glutenu. I zamiast lodów, jest sorbet. Zawsze staram się wybrać coś zdrowszego”, wyznała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska
Fot. Instagram @_rl9

Tak Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska świętowali drugie urodziny dziewczynki
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!