Kanye West pokaz kolekcji Yeezy 5 - MAIN TOPIC
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Kanye West zaprezentował swoją najnowszą kolekcję Yeezy 5! Tym razem nikt nie zemdlał!

Marcin Brzeziński 16 lutego 2017 14:30
Kanye West pokaz kolekcji Yeezy 5 - MAIN TOPIC
Fot. Getty Images

Wczoraj w Pier 59 Studios w Nowym Jorku Kanye West pokazał swoją najnowszą kolekcję Yeezy 5 powstałą we współpracy z marką Adidas. Wszyscy byli zadowoleni z wyboru miejsca. Kiedy we wrześniu zeszłego zeszłego roku muzyk prezentował kolekcję na Roosevelt Island, goście utknęli w gigantycznym korku, a modelki mdlały z powodu upału. Show zaczęło się więc z ponad 90 minutowym opóźnieniem (swoją drogą, w Polsce to norma). Tym razem zaproszeni bez problemów dotarli do nowojorskiego Chelsea, a modelki i modele byli odpowiednio nawodnieni. Pokaz rozpoczął się tak punktualnie, że spóźniła się na niego Kylie Jenner. A zatem Kanye West nie czekał nawet na… rodzinę!

 

 

 

MULHOLLAND #YEEZYSEASON5

Post udostępniony przez YEEZYSEASON (@yeezyseason2)

Tym razem zaproszeniem na pokaz kolekcji Yeezy 5 była bluza z napisem Mulholland lub Lost Hills.

 

Polecamy też: Niezwykły pokaz najnowszej kolekcji Kanye Westa. Nowy Jork jeszcze czegoś takiego nie widział!

 

W ciemnościach i bez Facebooka

To już tradycja, że zaproszeniem na pokaz kolekcji Yeezy są ubrania. W zeszłym sezonie były to spodnie od dresu, tym - bluza z napisem Mulholland lub Lost Hills. To nie koniec niespodzianek. Po przejściu niezliczonych kontroli bezpieczeństwa goście wchodzili do sali, którą spowijały… egipskie ciemności. Aby dotrzeć do swoich miejsc musieli używać telefonów komórkowych! Był w tym pewien paradoks, bo jednocześnie przy wejściu informowano ich, że prezentacji nie wolno filmować czy fotografować. A tym bardziej relacjonować na mediach społecznościowych. Oczywiście goście nie posłuchali. To swoją drogą ciekawe, że Kanye i Kim, którzy tak chętnie posługują się Facebookiem i Instagramem chcieli tego zabronić swoim gościom…

 

Zobaczcie film z pokazu!

 

 

#Yeezyseason5 front row view

Post udostępniony przez Ex·quis·ite (@exquisitemagazine)

 

 

Polecamy też: Kylie Jenner w nowej kampanii marki Puma. Jej szwagier, Kanye West znowu nie będzie zachwycony!

 

Pora na dżins

Pokaz rozpoczęła projekcja wideo, a potem na wybiegu pojawili się modele i modelki. Wśród nich Luka Sabbat, raperzy Playboi Carti i Rich the Kid oraz pierwsza nosząca hidżab modelka, która podpisała kontrakt z prestiżową agencją IMG, Halima Aden. Zaprezentowali typowy zestaw inspirowanych stylem sportowym kurtek, bluz i spodni od dresu, ubrania ze znanym już napisem Calabasas i co jest absolutną nowością w kolekcjach Westa… dżinsowe kurtki oraz spodnie. Na wybiegu pojawiły się też nowe buty sportowe - znacznie masywniejsze niż kultowe już Yeezy Boost 350. Na zakończenie goście zobaczyli jeszcze raz wszystkie sylwetki, ale nie zobaczyli projektanta. Co niespotykane bowiem Kayne West nie wyszedł do ukłonów. O tym, że to koniec pokazu goście zorientowali się widząc Kim Kardashian West zbierającą się do wyjścia… Nawet bez omdleń ten pokaz był wyjątkowy!

 

Zobaczcie film z pokazu!

 

 

#Yeezyseason5 front row view

Post udostępniony przez Ex·quis·ite (@exquisitemagazine)

 

 

Polecamy też: Żegnajcie seksowne sukienki! Victoria Beckham pokazała w Nowym Jorku swoją najnowszą kolekcję!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?