Julia Kamińska, VIVA! 12/2017
Fot. FOT. MATEUSZ STANKIEWICZ/ AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Kamińska opublikowała szokujące zdjęcie bez makijażu i filtrów!

Selfie z windy zachwyciło fanów!

Paulina Filipowicz 1 października 2020 10:29
Julia Kamińska, VIVA! 12/2017
Fot. FOT. MATEUSZ STANKIEWICZ/ AF PHOTO

Julia Kamińska zrobiła fanom niespodziankę i opublikowała zaskakujące zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda zwykle chroni swoje życie prywatne, a w mediach społecznościowych pokazuję szczególnie te zawodowe - relacje z planu czy branżowych imprez. Tym razem pokazała swoją stylizację do pracy i... zaskoczyła brakiem makijażu!

Julia Kamińska opublikowała szokujące zdjęcie bez makijażu i filtrów

Ponad jedenaście lat po wyemitowaniu w TVN ostatniego odcinka serialu BrzydUla, jego twórcy i aktorzy powrócili do nas ze wspaniałą informacją. Już w październiku tego roku ponownie zobaczymy ulubionych bohaterów kultowego serialu, którzy wracają z nowymi sezonami BrzydUli.

W tytułowej roli nie może zabraknąć oczywiście Julii Kamińskiej, wcielającej się w postać Uli, którą pokochały miliony widzów w całym kraju! Choć na nowe odcinki musimy jeszcze poczekać, już dziś możemy podziwiać relację z planu na profilach aktorów w mediach społecznościowych.

Julia Kamińska postanowiła podzielić się zdjęciem z drogi do pracy. Aktorka zapozowała w windzie i pokazała swoją stylizację na co dzień. Miała na sobie jasny sweter kardigan z wzorkami, białą koszulę, jeansy i beżową czapkę, pod którą ukryła fryzurę. Największym zaskoczeniem był jednak brak makijażu! Rzadko możemy podziwiać aktorkę w tak bardzo naturalnej wersji. Trzeba jednak przyznać, że Julia Kamińska jest naturalnie piękna i zachwyca za każdym razem.  

julia-kaminska-bez-makijazu
Fot. Instagram Stories @_julia_kaminska_

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#loveislove 📸 Emilia Oksentowicz

Post udostępniony przez Julia Kamińska (@_julia_kaminska_)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tbt wolny dzień i wegańska beza czyli #lato 🤤

Post udostępniony przez Julia Kamińska (@_julia_kaminska_)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!