malgorzata-rozenek-pokazala-tatuaze-na-rekach-gwiazda-opublikowala-zdjecie-w-samej-bieliznie
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek pokazała tatuaże na rękach! Gwiazda opublikowała zdjęcie w samej bieliźnie

Fani są w szoku!

Paulina Filipowicz 23 września 2020 18:29
malgorzata-rozenek-pokazala-tatuaze-na-rekach-gwiazda-opublikowala-zdjecie-w-samej-bieliznie
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała spore zamieszanie w sieci, publikując zdjęcia w samej bieliźnie. Jednak nie strój był najbardziej szokującym elementem fotografii, lecz... tatuaże! I to nie byle jakie, lecz sporych rozmiarów wilki! Czyżby Małgosia zaszalała w salonie tatuażu? A może szykuje się do nowej roli?

Małgorzata Rozenek pokazała tatuaże na rękach. Gwiazda opublikowała zdjęcie w samej bieliźnie

W Internecie zawrzało, a pod najnowszym postem Małgosi Rozenek-Majdan posypało się mnóstwo komentarzy. Niektórzy fani chwalą nowe tatuaże, inni natomiast zgadują, iż rysunki na rękach to jedynie charakteryzacja do filmu.

"Ludzie, na pewno nie prawdziwe. Żaden dobry tatuażysta nie zrobi tatuażu matce karmiącej"

"Jestem pod wrażeniem ... jeśli oczywiście są prawdziwe ..."

"Dziary pewnie dla potrzeb filmy Vegi?!?"

"Czyżby ekranizacja ksiązki "Wilczyca"?" - komentują internauci pod zdjęciem.

Małgosia postanowiła natomiast zachować namiastkę tajemnicy i pozostawiła tatuaże ze skromnym komentarzem: "nowa ja". Wszystko wskazuje na to, że gwiazda szykuje się do nowego wielkiego projektu. Czyżby rzeczywiście chodziło o film Patryka Vegi? Niedawno Małgorzata Rozenek oficjalnie poinformowała, że zagra jedną z głównych ról w filmie kontrowersyjnego reżysera.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New Me ✌️ #somethingbigisgoingtohappen #girlwiththewolftattoo

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Nie tylko tatuaże, ale również zgrabna sylwetka po ciąży zwróciła uwagę fanów. "Większość odnosi się do tatuaży, a ja pozwolę sobie napisać: wielkie brawo! Ciężka praca nad powrotem do figury się opłaca!" - pisali fani. Trzeba przyznać, że po dodatkowych kilogramach nie ma śladu, a mama trzymiesięcznego Henia w szybkim tempie wróciła do formy!   

malgorzata-rozenek-pokazala-tatuaze-na-rekach-gwiazda-opublikowala-zdjecie-w-samej-bieliznie
Fot. Instagram @m_rozenek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tyle się dzieje 😎 #sohappy 👻

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozytywnych bohaterów trzeba przedstawiać swoim dzieciom od samego początku. Henio poznał właśnie Simbę - odważne lwiątko 🦁, które wydobyło z siebie najlepsze cechy, by ratować kolejne pokolenia. Kto z Was, oglądając „Króla Lwa”, nie uronił choć małej łzy wzruszenia? Film porusza szereg uniwersalnych wartości, bliskich każdemu człowiekowi - miłość, przyjaźń czy zaufanie. Myślę, że wszyscy w tej historii znajdziemy coś o czym później możemy porozmawiać ze swoim dzieckiem. Warto pozostać wrażliwym na te wartości, bo mały Simba może nas wiele nauczyć 😊 Gdy Henio będzie większy, na pewno zadbam o wspólne oglądanie klasyki Disneya. Póki co, opowiadam mu bajki do uszka i cieszymy się wspólnymi chwilami ❤️ @disney_polska @smyk #Disney #DisneyPolska #SMYK #COOLCLUB #DisneyKlasykaŁączyPokolenia

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.