malgorzata-rozenek-pokazala-tatuaze-na-rekach-gwiazda-opublikowala-zdjecie-w-samej-bieliznie
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek pokazała tatuaże na rękach! Gwiazda opublikowała zdjęcie w samej bieliźnie

Fani są w szoku!

Paulina Filipowicz 23 września 2020 18:29
malgorzata-rozenek-pokazala-tatuaze-na-rekach-gwiazda-opublikowala-zdjecie-w-samej-bieliznie
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała spore zamieszanie w sieci, publikując zdjęcia w samej bieliźnie. Jednak nie strój był najbardziej szokującym elementem fotografii, lecz... tatuaże! I to nie byle jakie, lecz sporych rozmiarów wilki! Czyżby Małgosia zaszalała w salonie tatuażu? A może szykuje się do nowej roli?

Małgorzata Rozenek pokazała tatuaże na rękach. Gwiazda opublikowała zdjęcie w samej bieliźnie

W Internecie zawrzało, a pod najnowszym postem Małgosi Rozenek-Majdan posypało się mnóstwo komentarzy. Niektórzy fani chwalą nowe tatuaże, inni natomiast zgadują, iż rysunki na rękach to jedynie charakteryzacja do filmu.

"Ludzie, na pewno nie prawdziwe. Żaden dobry tatuażysta nie zrobi tatuażu matce karmiącej"

"Jestem pod wrażeniem ... jeśli oczywiście są prawdziwe ..."

"Dziary pewnie dla potrzeb filmy Vegi?!?"

"Czyżby ekranizacja ksiązki "Wilczyca"?" - komentują internauci pod zdjęciem.

Małgosia postanowiła natomiast zachować namiastkę tajemnicy i pozostawiła tatuaże ze skromnym komentarzem: "nowa ja". Wszystko wskazuje na to, że gwiazda szykuje się do nowego wielkiego projektu. Czyżby rzeczywiście chodziło o film Patryka Vegi? Niedawno Małgorzata Rozenek oficjalnie poinformowała, że zagra jedną z głównych ról w filmie kontrowersyjnego reżysera.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New Me ✌️ #somethingbigisgoingtohappen #girlwiththewolftattoo

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Nie tylko tatuaże, ale również zgrabna sylwetka po ciąży zwróciła uwagę fanów. "Większość odnosi się do tatuaży, a ja pozwolę sobie napisać: wielkie brawo! Ciężka praca nad powrotem do figury się opłaca!" - pisali fani. Trzeba przyznać, że po dodatkowych kilogramach nie ma śladu, a mama trzymiesięcznego Henia w szybkim tempie wróciła do formy!   

malgorzata-rozenek-pokazala-tatuaze-na-rekach-gwiazda-opublikowala-zdjecie-w-samej-bieliznie
Fot. Instagram @m_rozenek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tyle się dzieje 😎 #sohappy 👻

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozytywnych bohaterów trzeba przedstawiać swoim dzieciom od samego początku. Henio poznał właśnie Simbę - odważne lwiątko 🦁, które wydobyło z siebie najlepsze cechy, by ratować kolejne pokolenia. Kto z Was, oglądając „Króla Lwa”, nie uronił choć małej łzy wzruszenia? Film porusza szereg uniwersalnych wartości, bliskich każdemu człowiekowi - miłość, przyjaźń czy zaufanie. Myślę, że wszyscy w tej historii znajdziemy coś o czym później możemy porozmawiać ze swoim dzieckiem. Warto pozostać wrażliwym na te wartości, bo mały Simba może nas wiele nauczyć 😊 Gdy Henio będzie większy, na pewno zadbam o wspólne oglądanie klasyki Disneya. Póki co, opowiadam mu bajki do uszka i cieszymy się wspólnymi chwilami ❤️ @disney_polska @smyk #Disney #DisneyPolska #SMYK #COOLCLUB #DisneyKlasykaŁączyPokolenia

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.