Julia Kamińska, VIVA! listopad 2021
Fot. MARLENA BIELIŃSKA
O NIEJ SIĘ MÓWI

Julia Kamińska zdradziła, że znów jest zakochana! Jej nowy partner nie jest Polakiem... 

„Roie bardzo ceni sobie prywatność”...

Rafał Kowalski 26 września 2022 08:54
Julia Kamińska, VIVA! listopad 2021
Fot. MARLENA BIELIŃSKA

Gdy pod koniec roku pojawiły się doniesienia o tym, że Julia Kamińska i Piotr Jasek nie są już razem, aktorka wytrwale ich nie komentowała. W końcu jednak stało się jasne, że po 12 latach artyści przestali być razem. Gwiazda BrzydUli jest jednak już znów zakochana. W kim?

Julia Kamińska o partnerze spoza Polski

Przy okazji sesji dla magazynu Party aktorka potwierdziła, że nie jest już singielką. „Od niedawna jestem w nowym związku. Nie będę mówić o rozstaniu, to jest ciężki temat, jak każda strata. Zwłaszcza po wielu latach bycia razem”, przyznała i dodała, jakie myśli towarzyszą jej na myśl o scenarzyście. „Bardzo dużo zawdzięczam Piotrowi, mnóstwo się od niego nauczyłam i bardzo go szanuję, to się nigdy nie zmieni”, odpowiedziała na pytanie dziennikarzy.

Jak udało się dowiedzieć różnym mediom, nowy ukochany aktorki nazywa się Roie Wienstein i jest izraelskim przedsiębiorcą. Ale czy gwiazda TVN opowie o nim coś więcej?” Roie bardzo ceni sobie prywatność. Nie chcę więc opowiadać, jak się poznaliśmy ani czym się zajmuje”, mówi. Czy kiedyś zmieni zdanie? „Może kiedyś o tym opowiem. Może przyjdzie na to czas, ale na pewno nie teraz”, usłyszeliśmy w wywiadzie dla Party.

CZYTAJ TEŻ: "To było przytłaczające"... Julia Kamińska o popularności, jaka na nią spadła po sukcesie Brzyduli. "Robiono mi zdjęcia z ukrycia. Jeździli za mną paparazzi..."

Jak spotkali się Julia Kamińska i Roie Wienstein?

Choć Julia Kamińska nie chce na razie sama opowiadać o szczegółach swojego związku, informatorzy Na Żywo podali, że zakochani wpadli na siebie kilka miesięcy temu. „Poznała go tego lata w czasie wakacji w Ziemi Świętej. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ukochany Julii na początku września odwiedził ją w Polsce. Spędzili razem urlop na Kaszubach”, czytamy.

Okazuje się, o ile zgromadzone przez tygodnik informacje są prawdą, że Roie wymienił nawet uścisk dłoni z byłym partnerem artystki. „Poznał jej znajomych, nawet Piotra, przez internet, bo Julia łączyła się z nim w sprawach zawodowych. Nadal pracują wspólnie nad scenariuszami. Roie rozumie, że z Piotrem łączy Julię przyjaźń i praca. Nie czuje się zagrożony”, napisano w gazecie.

Życzymy dużo miłości! 

Czytaj także: Julia Kamińska zdradziła sekret swojej idealnej figury!

Julia Kamińska, VIVA! listopad 2021
Fot. MARLENA BIELIŃSKA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.