Brytyjsak modelka nie żyje
Fot. East News
O tym się mówi

Nie żyje legendarna brytyjska modelka. Stella Tennant zmarła w wieku 50 lat!

Miesiąc wcześniej rozstała się z mężem!

Redakcja VIVA! 23 grudnia 2020 17:56
Brytyjsak modelka nie żyje
Fot. East News

Stella Tennant była wnuczką Andrew Cavendisha, 11. księcia Devonshire i Deborah Mitford, znanych arystokratów. Była najpopularniejszą modelką brytyjską, która wywodziła się ze szlachty. Słynęła ze swojej niezwykłej talii, wielkiego wyczucia stylu i doskonałej kultury osobistej. Stella nie tylko była topmodelką, ale również niezwykłą osobowością, uwielbianą w branży mody i podziwianą za charakter, osobowość i fizyczne piękno. Była również bardzo emocjonalna i uczuciowa, lubiła otaczać się ludźmi których bardzo dobrze znała, nie zawierała przypadkowych znajomości. Słynęła z dystansu, ale również wielkiej życiowej mądrości i inteligencji emocjonalnej. Trenowała jogę, lubiła sport na łonie natury, co się stało w jej życiu?

Stella Tennant w wikeu 50 lat umarła
Fot. Stella Tennant/instagram

Co się działo w życiu Stelli Tennant?

W sierpniu ujawniono, że na początku 2020 roku Tennant rozstała się ze swoim mężem Davidem Lasnetem po 21 latach małżeństwa. Para posiadała mnóstwo cennych nieruchomości, między innymi  luksusowy dom i stajnie w Edynburgu i okazały dom w pobliżu ojca. Poznali się, kiedy była u szczytu sławy, a on fotografował jej sesję. Ich ślub był głośnym wydarzeniem towarzyskim. Mieszkali razem w pobliżu rozległej XVI-wiecznej posiadłości jej rodziców w Scottish Borders. Wychowywali razem czworo dzieci. Modelkę w mediach społecznościowych żegna branża mody...

Z wielkim smutkiem ogłaszamy nagłą śmierć Stelli Tennant 22 grudnia 2020 roku. Stella była wspaniałą kobietą i inspiracją dla nas wszystkich. Będzie nam jej bardzo brakowało. Jej rodzina prosi o poszanowanie prywatności. Ustalenia dotyczące nabożeństwa żałobnego zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Stella Tennant modelka, umarła 2020
Fot. East News

Jakie są przyczyny śmierci Stelli?

Funkcjonariusze zostali wezwani pod adres w Duns około godziny 11.30 we wtorek 22 grudnia po nagłej śmierci 50-letniej kobiety. Powiadomiono jej najbliższych krewnych. Nie ma żadnych podejrzanych okoliczności, a raport trafi do prokuratora.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!