Magda Świder na Festiwalu w Cannes 2024
Fot. Pascal Le Segretain/Neilson Barnard/Getty Images
Cannes 2024

Polka zachwyca na czerwonym dywanie w Cannes!

Kim jest i czym się zajmuje Magda Świder?

Wiktoria Oskroba 17 maja 2024 15:11
Magda Świder na Festiwalu w Cannes 2024
Fot. Pascal Le Segretain/Neilson Barnard/Getty Images

Na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes nie zabrakło polskich akcentów. Oprócz twórców polskiej koprodukcji “Dziewczyna z igłą” na festiwalu pojawiła się Magda Świder. Kim jest Polka, która zachwyciła na czerwonym dywanie podczas tego wydarzenia?

ZOBACZ TAKŻE: Cannes 2024: Oto najpiękniejsze kreacje z otwarcia 77. Festiwalu Filmowego w Cannes

Polskie akcenty na Festiwalu Filmowym w Cannes 2024

Co roku Festiwal Filmowy w Cannes ściąga wielkie światowe osobistości. Na czerwonym dywanie zachwycają pełne szyku, dopracowane stylizacje. Tym większa jest radość, gdy na tak wielkim wydarzeniu wyróżniają się polscy goście. Jaką kreację wybrała Magda Świder?

Cannes 2024: kim jest Magda Świder?

Magda Świder to znana supermodelka. Urodziła się w Krakowie, ale obecnie życie dzieli między Mediolan i Londyn. Modelka pojawiła się na okładkach wielu czołowych pism modowych. Regularnie można ją zobaczyć na wybiegach podczas Fashion Week oraz największych światowych wydarzeniach branżowych.

Podczas 77. Festiwalu Filmowego w Cannes zabłysła na premierze filmu „Megalopolis” Francisa Forda Coppoli. Jak zaprezentowała się Polka?

Magda Świder na 77. Festiwalu Filmowym w Cannes

Na premierę „Megalopolis” modelka wybrała spektakularną suknię, która przykuwała uwagę na czerwonym dywanie. Jej kreacja wyglądała jakby posypana była płatkami złota. Pochodzi ona z kolekcji tureckiej marki Tarik Ediz. Modelka uzupełniła swoją stylizację wyrazistą złotą biżuterią z motywem arabeski. Jej pełny przepychu look świetnie zbalansowało uczesanie w stylu "wet hair" oraz delikatny makijaż.

Magda Świder

Magda Świder na Festiwalu w Cannes 2024
Fot. Neilson Barnard/Getty Images

CZYTAJ TEŻ: Doda w prowokacyjnej stylizacji „na lolitkę”, Roxi Węgiel z odważnymi wycięciami. Zobaczcie, jak wyglądały gwiazdy na konferencji prasowej Polsat Hit Festiwal 2024!

Jak Waszym zdaniem Magda Świder wypadła na czerwonym dywanie w Cannes?  

Magda Świder na Festiwalu w Cannes 2024
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.