Królowa Letizia
Fot. Beatriz Velasco/Getty Images
O tym się mówi!

Hiszpania: Królowa Letizia w eleganckiej skórzanej stylizacji! Pasowałaby Księżnej Kate?

Czy sukienka z czarnej skóry przystoi królowej?

Aleksandra Frankowska 20 września 2021 15:30
Królowa Letizia
Fot. Beatriz Velasco/Getty Images

Zaraz po księżnej Kate, królowa Letizia z Hiszpanii uważana jest za jedną z najbardziej stylowych monarchiń świata. Żona króla Filipa pojawiła się na oficjalnym wydarzeniu, które było zwieńczeniem Famelab Spain. Z tej okazji wybrała skórzaną, dopasowaną sukienkę w czarnym kolorze z rozcięciem na udzie. Odważna stylizacja wzbudziła ogromne zainteresowanie, a my zastanawiamy się, czy księżna Kate wybrała coś równie podobnego?

Czytaj też: Hiszpańska królowa Letizia w sukience teściowej sprzed 40 lat. Wygląda obłędnie!

Królowa Letizia w odważnej skórzanej stylizacji

Modą można się również bawić – na co dzień królowa Letizia doskonale to pokazuje, łącząc elegancję z casualem i często odchodząc od sztywnych zasad etykiety dworskiej. Nie inaczej było w przypadku skórzanej stylizacji, którą wybrała na ostatnie z publicznych wystąpień.

Stylizacja, którą wybrała do dopasowana, ołówkowa sukienka z czarnej skóry ze stójką i rozcięciem na udzie. Dość drapieżny look jest całkowitym przeciwieństwem tych, które na co dzień wybiera księżna Kate, znana ze swojego wyjątkowego stylu. Widać hiszpański temperament był tutaj mocniejszy.

Zobacz też: Księżna Kate źle potraktowała królową Letizię? O tym nagraniu sprzed lat mówią wszyscy!

Całość prezentowała się na królowej zniewalająco. Włosy zostały spięte w niski kucyk, a z biżuterii Letizia wybrała jedynie okrągłe kolczyki w perłowym odcieniu. Uroku całości dodawał dekolt w kształcie litery V oraz motylkowe zakończenia rękawów. Uwagę przykuwał również pasek ze srebrną klamrą, który pięknie podkreślił jej smukłą talię. 

Królowa Letizia
Fot. Beatriz Velasco/Getty Images

Królowa Letizia
Fot. Beatriz Velasco/Getty Images

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.