Czy księżna Kate ma konkurencję?

Aleksandra Frankowska 16 grudnia 2021 17:27

O królowej Letizii z Hiszpanii mówi się, że jest stylową konkurencją dla księżnej Kate. Letizia, żona króla Hiszpanii wybiera często odważne stylizacje, odsłaniając ramiona i nogi oraz stawiając na materiały, które rzadko noszą koronowane głowy, jak chociażby jej ulubiona skóra. 

ZOBACZ TEŻ: Królowa Letizia dumnie pozuje w siwych włosach podczas wizyty w Szwecji

Styl królowej Letizii

Można go określić jednym słowem: kobiecy. W każdej stylizacji, królowa Letizia wygląda zjawiskowo. Jej filigranowa sylwetka doskonale pasuje zarówno do sukienek, spódnic, jak i spodni. Wszystkie jej stylizacje dobrane są odpowiednio do sytuacji. Nosi różne fasony, chociaż szczególnie wierna jest ołówkowym sukienkom wydłużającym jej sylwetkę. Uwielbia szpilki, w swojej kolekcji ma ich tysiące, zawsze powyżej 8 cm. Chętnie wybiera również monochromatyczne stylizacje, ale co jakiś czas można zobaczyć ją w ubraniach z ciekawym wzorem. Jest bardzo nieszablonowa i nieoczywista. Lubi bawić się modą!

W naszej galerii znajdziecie najpiękniejsze stylizacje królowej Letizii! 

1/7
Królowa Letizia
Copyright @Getty Images
1/7

Letizia bardzo lubi łamać stereotypy. Tu w skórzanej sukience, z odkrytymi ramionami. Rzadko która królowa pokazuje się w takich stylizacjach.

2/7
Królowa Letizia
Copyright @Pool/Getty Images
2/7

Klasyczny pudrowo różowy garnitur.

3/7
Królowa Letizia
Copyright @Pablo Cuadra/Getty Images
3/7

Przepiękna, granatowa suknia z rozcięciem na udzie zapisana na złoty guzik.

4/7
Królowa Letizia
Copyright @Paolo Blocco/WireImage
4/7

Letizia uwielbia sukienki, tu w kwiatowym princie. Zawsze wygląda w nich kobieco i modnie.

5/7
Królowa Letizia
Copyright @Pablo Cuadra/Getty Images
5/7

Elegancka, pudrowo-różowa sukienka z koronki w stylu szmizjerki.

6/7
Królowa Letizia
Copyright @Carlos Alvarez/Getty Images
6/7

Nie zawsze stawia jednak na klasykę. Tutaj wybrała dość awangardową sukienkę w azteckie wzory w kolorze butelkowej zieleni.

7/7
Królowa Letizia
Copyright @Paolo Blocco/WireImage
7/7

Uwielbia jednak monochromatyczne stylizacje i pozwala sobie również na czerń.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?