krolowa Letizia siwa
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Królowa Letizia dumnie pozuje w siwych włosach podczas wizyty w Szwecji

Jak widać trend na naturalność dotarł już na królewskie dwory

Marta Cieplak 1 grudnia 2021 14:30
krolowa Letizia siwa
Fot. Getty Images

Jeszcze kilka lat temu wśród znanych kobiet trudno było znaleźć taką, która pokazałaby się w siwych włosach. No chyba, że były to Jane Fonda albo Helen Mirren, które mają za sobą już siedemdziesiąte urodziny. To jednak zmieniło się diametralnie w czasie pandemii koronawirusa i dziś z siwymi włosami dumnie pozują nie tylko aktorki, ale nawet koronowane głowy! Tak jak królowa Letizia, która nie ukrywa siwych pasm.

ZOBACZ TAKŻE: Te gwiazdy nie wstydzą się siwych włosów. Pokazują je z dumą!

Królowa Letizia w siwych włosach

Niedawno królowa Letizia wraz z królem Felipe odbyli niezwykle ważną podróż dyplomatyczną do Szwecji. To pierwsze spotkanie tych dwóch królewskich rodów od 1979 roku. Podczas wizyty królowa Letiia chętnie pozowała do zdjęć z siwymi pasemkami, które efektownie odznaczały się od jej ciemnych i błyszczących włosów. Musimy tez przyznać, że ten trójwymiarowy, ale stworzony przez naturę, odcień idealnie harmonizował z kamelową peleryną z futrzanym kołnierzem od Caroliny Herrery.

królowa Letizia siwe włosy
Fot. Getty Images

U królowej Letizii wyraźnie widać, że siwych włosów jej przybywa i że nie farbuje ich od bardzo dawna, bo nie są to odrosty, ale pasa pełnej długości. Jak u wielu kobiet skoncentrowane są one na środku głowy, co gwarantuje naturalną asymetrię.

To kolejny dowód na to, że siwe włosy można u siebie polubić i niekoniecznie trzeba je za wszelką cenę tuszować trwałą koloryzacją. Jednak zaakceptowanie tych wizualnych zmian trochę trwa. Mówiła o tym także Andie MacDowell, która podobnie jak większość gwiazd, polubiła siwe włosy dopiero w pandemii, gdy nie mogła regularnie umawiać się na farbowanie.

My trzymamy kciuki byś i Ty je zaakceptowała, jeśli oczywiście tego chcesz. Bo jeśli siwe włosy maja negatywnie wpływać na samoocenę, to lepiej udać się do fryzjera.

ZOBACZ TAKŻE: Królowa Letizia staje się nową ikoną światowej mody! Księżna Kate ma poważną konkurencję

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.