Davide Renne nowym dyrektorem kreatywnym Moschino
Fot. Alessio Bolzoni / Instagram: @moschino
o tym się mówi!

Davide Renne nowym dyrektorem kreatywnym Moschino

Projektant rozpocznie współpracę z włoską marką już w listopadzie

Wiktoria Oskroba 18 października 2023 16:30
Davide Renne nowym dyrektorem kreatywnym Moschino
Fot. Alessio Bolzoni / Instagram: @moschino

Po dziesięciu latach sprawowania funkcji dyrektora kreatywnego Moschino przez Jeremiego Scotta, przyszedł czas na zmiany. Przez lata dotychczasowy projektant pielęgnował indywidualizm i oryginalność marki, która od początku przyświecała idei jej założyciela, Franco Moschino. Już od 1 listopada dzieło będzie kontynuował nowy dyrektor kreatywny, Davide Renne, który przechodzi do firmy po 20 latach pracy dla Gucci!

ZOBACZ TAKŻE: Trendy jesień 2023: kozaki z ostrym noskiem idealne do stylizacji w tym sezonie

Davide Renne nowym dyrektorem kreatywnym Moschino

Prezes marki, Massimo Ferretti wyraził aprobatę względem „niezwykle wyrafinowanej wizji Davide w tworzeniu dialogu pomiędzy modą, a otaczającym nas światem, a także jego głębokiego zrozumienia dziedzictwa i idei Moschino”.

Nowy dyrektor kreatywny idealnie wpisuje się w wizję włoskiego domu mody

Davide Renne zaprezentuje swoją pierwszą kolekcję dla włoskiego domu mody już w lutym, podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Do tej pory projektant zdobywał doświadczenie jako główny projektant odzieży damskiej w domu mody Gucci. Brzmi obiecująco dla dalszego rozwoju marki Moschino, która podobnie jak jej nowy projektant, w modzie stawia przede wszystkim na zabawę i eksperymentowanie.

CZYTAJ TEŻ: Najmodniejsze swetry typu „troyer” tego sezonu

Już nie możemy doczekać się nadchodzącej kolekcji na Jesień/Zimę 2024!  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.