Anna Lewandowska, Berlin, gala Influencer Awards 2019
Fot. AEDT / SplashNews.com/East News
Ze świata mody

Anna Lewandowska pokazała swoją stylową sukienkę na Sylwestra 2019/2020!

Widać już brzuszek!

Redakcja VIVA! 2 grudnia 2019 14:31
Anna Lewandowska, Berlin, gala Influencer Awards 2019
Fot. AEDT / SplashNews.com/East News

Sylwester 2019/2020 zbliża się wielkimi krokami. Nic zatem dziwnego, że celebrytki aktywnie planują już noc sylwestrową. Jak co roku większość gwiazd deklaruje wyjazd w egzotyczne miejsca, ale spora część spędza Sylwester 2019 w gronie znajomych, na domowej  imprezie, lub wykwintnym balu. Początek grudnia, to świetny czas żeby znaleźć tę wyjątkową sylwestrową kreację, dzięki której gwiazdy poczują się jeszcze bardziej wyjątkowo. Czy polskie gwiazdy udały się już na świąteczny shopping? Anna Lewandowska, która niedawno poinformowała świat o tym, że spodziewa się drugiego dziecka, nadal zaskakuje idealną sylwetką. Brzuszek jest już lekko widoczny, ale trenerka może spokojnie wybierać fasony mini, które podkreślą jej zgrabne, wysportowane nogi.

W ostatnim czasie Anna Lewandowska pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie dokumentujące jej poszukiwania kreacji na Sylwestra 2019/2020. Wybrała piękną iskrzącą się mini, w odcieniu złota, do której dobrała wysokie czarne botki. Sukienka jest naprawdę zjawiskowa i widać już ciążowy brzuszek trenerki... Sukienka pochodzi z najnowszej sylwestrowej kolekcji marki Taranko i kosztuje 559 zł.

Wreszcie jest...grudzień, jeden z moich ulubionych miesięcy w roku. Jest taki magiczny, prawa? Czas przygotowań do Świąt, czas podsumowań no i oczywiście Sylwester! A wraz z nim okazja na taaakie sukienki. Pytanie czy... będzie jeszcze dobra. Hehe

Sukienka sylwestrowa Taranko
Fot. mat.prasowe Taranko

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.