Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
ZE ŚWIATA MODY

Anna Lewandowska w modnym płaszczu polskiej marki!

Ukrywała ciążowe krągłości?

Paulina Filipowicz 18 listopada 2019 16:32
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskim showbiznesie. Znana jako medalowa zawodniczka karate, słynna trenerka personalna, prężnie działającą business woman oraz piękna żona Roberta Lewandowskiego. Ania jest także bardzo aktywna na Instagramie, który traktuje jako skuteczne narzędzie biznesowe. Uwagę jej obserwatorów przyciągają najczęściej zdjęcia stylizacji, którymi trenerka chętnie dzieli się na swoim profilu. Często możemy oglądać ją w sportowych zestawach, ale "po godzinach" Ania lubi wyglądać elegancko i bardzo kobieco! Trenerka ma w garderobie mnóstwo projektów znanych domów mody, ale umiejętnie łączy je z propozycjami z sieciówek. Lewandowska uwielbia również ubrania od polskich projektantów. Wielokrotnie wybierała między innymi ubrania z metką Reserved, Femi Stories, BohemiSoul, a także torebki Chylak. Tym razem postawiła na jesienny płaszcz znanej polskiej marki, który bardzo spodobał się jej fanom!

Anna Lewandowska w modnym płaszczu od polskiej marki

Szczególne zainteresowanie wzbudził ostatnio płaszcz Ani Lewandowskiej, który sportsmenka założyła podczas podróży do Berlina. Trenerka udała do stolicy Niemiec kilka, aby odebrać nagrodę „Place to B” w kategorii „Lifestyle International"” międzynarodowego plebiscytu dla Influencerów Roku 2019. Chociaż kreacja z gali z czerwonego dywanu również wywołała duże wrażenie, to te casualowe stylizacje budzą największe zainteresowanie wśród fanów Lewandowskiej. Gwiazda miała na sobie czarną stylizację, którą urozmaiciła jasnoszarym, kraciastym płaszczem polskiej marki Zaquad. Jest to najmodniejszy model w tym sezonie, a w dodatku teraz został przeceniony. Klasyczny płaszcz w jodełkę kosztował pierwotnie 820 zł, a teraz kupimy go po przecenie za 690 zł! W tym samym modelu widziana była ostatnio także  aktorka Magdalena Schejbal. Podoba Wam się nowy płaszcz Ani Lewandowskiej? 

Anna Lewandowska, stylizacje
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.