Jade Weber 15-latka okrzyknięta „najpiękniejszą twarzą na świecie”
Fot. Instagram @jade_weber_official
O TYM SIĘ MÓWI

Czy 15-letnia Jade Weber jest „najpiękniejszą twarzą na świecie”?

Już podbiła serca internautów!

Redakcja VIVA! 3 kwietnia 2020 14:29
Jade Weber 15-latka okrzyknięta „najpiękniejszą twarzą na świecie”
Fot. Instagram @jade_weber_official

Czy 15-latka jest „najpiękniejszą twarzą na świecie”? Jade Weber na co dzień zajmuje się modelingiem i w przyszłości chciałaby zostać aktorką. Na razie zdobywa popularność na Instagramie, gdzie zdobyła już 700 tysięcy obserwujących. Została też nominowana do konkursu The 100 Most Beautiful / Handsome Faces 2019 organizowane przez firmę TC Candler. I choć rywalizacji nie wygrała to i tak dla tysięcy swoich fanów na Instagramie jest „najpiękniejszą twarzą na świecie”. Rzeczywiście, jej regularna „baby face” robi wrażenie. Nam przypomina trochę sławną Thylane Blondeau, która w wieku 10 lat została nazwana „najpiękniejszą dziewczynką świata”. Jej odważne zdjęcia w pełnym makijażu i wyzywających kreacjach dla francuskiego Vogue'a wzbudziły wiele kontrowersji. Na szczęście piękna Jade Weber nie stara się wzbudzać rozgłosu w ten sposób.

Najpiękniejsza kobieta i najpiękniejszy mężczyzna na świecie

Przypomnijmy jeszcze, kto w tym roku pokonał Jade Weber. Na pierwszym miejscu rankingu najpiękniejszych kobiet świata TC Candler w roku 2019 znalazła się tajwańska piosenkarka Tzuyu. W poprzednich edycjach ten tytuł zdobyły zaś m.in. Gwyneth Paltrow, Lindsay Lohan, Emma Watson, Nicole Kidman i Meg Ryan. W rankingu 2019 jedyną Polką, która trafiła do zestawienia była uczestniczka programu Top Model Karolina Pisarek. W ubiegłym roku zaszczytnym tytułem najpiękniejszego mężczyzny mógł cieszyć się aktor znany z Gry o tron i Aquamana Jason Momoa. W rankingu za rok 2019 pierwsze miejsce przypadło jednemu z członków południowokoreańskiego boysbandu BTS - Jungkookowi. Czy Jade Weber powinna wygrać konkurs TC Candler? Jak uważacie?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.