Jade Weber 15-latka okrzyknięta „najpiękniejszą twarzą na świecie”
Fot. Instagram @jade_weber_official
O TYM SIĘ MÓWI

Czy 15-letnia Jade Weber jest „najpiękniejszą twarzą na świecie”?

Już podbiła serca internautów!

Redakcja VIVA! 3 kwietnia 2020 14:29
Jade Weber 15-latka okrzyknięta „najpiękniejszą twarzą na świecie”
Fot. Instagram @jade_weber_official

Czy 15-latka jest „najpiękniejszą twarzą na świecie”? Jade Weber na co dzień zajmuje się modelingiem i w przyszłości chciałaby zostać aktorką. Na razie zdobywa popularność na Instagramie, gdzie zdobyła już 700 tysięcy obserwujących. Została też nominowana do konkursu The 100 Most Beautiful / Handsome Faces 2019 organizowane przez firmę TC Candler. I choć rywalizacji nie wygrała to i tak dla tysięcy swoich fanów na Instagramie jest „najpiękniejszą twarzą na świecie”. Rzeczywiście, jej regularna „baby face” robi wrażenie. Nam przypomina trochę sławną Thylane Blondeau, która w wieku 10 lat została nazwana „najpiękniejszą dziewczynką świata”. Jej odważne zdjęcia w pełnym makijażu i wyzywających kreacjach dla francuskiego Vogue'a wzbudziły wiele kontrowersji. Na szczęście piękna Jade Weber nie stara się wzbudzać rozgłosu w ten sposób.

Najpiękniejsza kobieta i najpiękniejszy mężczyzna na świecie

Przypomnijmy jeszcze, kto w tym roku pokonał Jade Weber. Na pierwszym miejscu rankingu najpiękniejszych kobiet świata TC Candler w roku 2019 znalazła się tajwańska piosenkarka Tzuyu. W poprzednich edycjach ten tytuł zdobyły zaś m.in. Gwyneth Paltrow, Lindsay Lohan, Emma Watson, Nicole Kidman i Meg Ryan. W rankingu 2019 jedyną Polką, która trafiła do zestawienia była uczestniczka programu Top Model Karolina Pisarek. W ubiegłym roku zaszczytnym tytułem najpiękniejszego mężczyzny mógł cieszyć się aktor znany z Gry o tron i Aquamana Jason Momoa. W rankingu za rok 2019 pierwsze miejsce przypadło jednemu z członków południowokoreańskiego boysbandu BTS - Jungkookowi. Czy Jade Weber powinna wygrać konkurs TC Candler? Jak uważacie?

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.