Thylane Blondeau znów doceniona!

Marcin Brzeziński 1 stycznia 2019 17:55

Thylane Blondeau ma zaledwie 17 lat, a już została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką świata. Teraz przylgnął do niej kolejny tytuł. Obecnie wzięta modelka i projektantka mody zdobyła tytuł „Najpiękniejszej Twarzy 2018” w plebiscycie TC Candler. Zasłużenie? Zobaczcie sami! 

Najpiękniejsza dziewczynka świata Thylane Blondeau

Ma zaledwie 17 lat, a już przeżyła niejedno. Przyszła na świat w egzotycznej, afrykańskiej République de Côte d’Ivoire. Jest córką prezenterki telewizyjnej Véroniki Loubry i piłkarza Patricka Blondeau. Jako czterolatka pojawiła się na wybiegu pokazu Jean Paul Gaultier. Jako sześciolatka pozowała do zdjęć dla dodatku Vogue Enfants. W wieku lata dziesięciu… stała się bohaterką skandalu. Wtedy to w numerze francuskiego Vogue’a, którego gościnnym redaktorem był sam Tom Ford ukazała się gigantyczna sesja z jej udziałem.

Thylane Blondeau prezentowała się w niej w wyzywających pozach i - kto wie czy nie bardziej - wyzywających kreacjach i makijażach. Po publikacji rozpętało się prawdziwe piekło o zasięgu wszechświatowym. Francuski magazyn oskarżono o rozmyślną seksualizację dzieci. W sprawie sesji Thylane Blondeau wypowiadali się ministrowie i premierzy. A nieświadome powagi sytuacji media bulwarowe okrzyknęły nieletnią modelkę „najpiękniejszą dziewczynką świata”.

Witamy w pierwszym rzędzie!

Na chwilę trochę o niej przycichło, ale na początku tego roku zobaczyliśmy Thylane Blondeau na wybiegu i w reklamach Dolce & Gabbana. Wystąpiła w towarzystwie całego tłumu popularnych influencerów i „osobowości internetowych”. Jak się wkrótce okazało, ona również zgromadziła pokaźną sumkę obserwujących na Instagramie. O tym, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy świadczył zakończony w 2017 roku Tydzień Mody w Nowym Jorku.

Na pokazie najnowszej kolekcji Michaela Korsa Thylane Blondeau siedziała w pierwszym rzędzie obok Nicole Kidman, Naomi Watts i Catherine Zeta-Jones. Panna Blondeau ubrana była od stóp do głów w rzeczy z najnowszej kolekcji projektanta, a ręku ściskała kosztującą 8 tysięcy dolarów i wykonaną ze skóry krokodyla torebkę z logo Michael Kors. Towarzystwa nastoletniej piękności dotrzymywał syn Isabelle Adjani i zdobywcy trzech Oscarów Daniela Day-Lewisa, Gabriel-Kane Day-Lewis. A na parę z zainteresowaniem i trochę z zazdrością spoglądała 14-letnia córka Catherine Zeta-Jones, Carys…

Najpiękniejsza dziewczynka świata Thylane Blondeau została okrzyknięta najpiękniejszą twarzą 2018 roku! A jak wygląda teraz? Zobaczcie sami! 

1/7
Thylane Blondeau „najpiękniejsza dziewczynka świata”
Copyright @Instagram @thylaneblondeau
1/7

Thylane Blondeau jako czterolatka pojawiła się na wybiegu pokazu Jean Paul Gaultier.

 

Polecamy też: Oto najlepiej zarabiające modelki w 2016 roku! Czy znalazła się wśród nich jakaś Polka?

2/7
Thylane Blondeau „najpiękniejsza dziewczynka świata”
Copyright @East News
2/7

Thylane Blondeau w kontrowersyjnej sesji do francuskiego „Vogue’a” (2007).

 

Polecamy też: Prawdziwe piękno bywa ukryte. Poznaj najbardziej wyjątkowe modelki świata

3/7
Thylane Blondeau „najpiękniejsza dziewczynka świata”
Copyright @Instagram @thylaneblondeau
3/7
4/7
Thylane Blondeau na pokazie Dolce & Gabbana
Copyright @Instagram @thylaneblondeau
4/7
5/7
Thylane Blondeau na pokazie Michaela Korsa w Nowym Jorku
Copyright @East News
5/7

Thylane Blondeau w zestawie od Michaela Korsa na jego pokazie na wiosnę 2018.

Polecamy też: Szykuje się rewolucja?! Czy te modelki mają szansę zmienić świat mody? My jesteśmy na tak! A wy?

6/7
Thylane Blondeau na pokazie Michaela Korsa w Nowym Jorku
Copyright @East News
6/7
7/7
Thylane Blondeau na pokazie Michaela Korsa w Nowym Jorku
Copyright @Pinterest
7/7

Thylane Blondeau i Gabriel-Kane Day-Lewis na pokazie Michaela Korsa na wiosnę 2018.

 

Polecamy też: Wiek to tylko liczba! Legendarna modelka, 78-letnia Veruschka wystąpiła w kampanii Acne Studios!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.