ZE ŚWIATA MODY

Pamiętacie „najpiękniejszą dziewczynkę świata”? Teraz otrzymała nowy tytuł!

Thylane Blondeau znów doceniona!

Marcin Brzeziński 1 stycznia 2019 17:55

Thylane Blondeau ma zaledwie 17 lat, a już została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką świata. Teraz przylgnął do niej kolejny tytuł. Obecnie wzięta modelka i projektantka mody zdobyła tytuł „Najpiękniejszej Twarzy 2018” w plebiscycie TC Candler. Zasłużenie? Zobaczcie sami! 

Najpiękniejsza dziewczynka świata Thylane Blondeau

Ma zaledwie 17 lat, a już przeżyła niejedno. Przyszła na świat w egzotycznej, afrykańskiej République de Côte d’Ivoire. Jest córką prezenterki telewizyjnej Véroniki Loubry i piłkarza Patricka Blondeau. Jako czterolatka pojawiła się na wybiegu pokazu Jean Paul Gaultier. Jako sześciolatka pozowała do zdjęć dla dodatku Vogue Enfants. W wieku lata dziesięciu… stała się bohaterką skandalu. Wtedy to w numerze francuskiego Vogue’a, którego gościnnym redaktorem był sam Tom Ford ukazała się gigantyczna sesja z jej udziałem.

Thylane Blondeau prezentowała się w niej w wyzywających pozach i - kto wie czy nie bardziej - wyzywających kreacjach i makijażach. Po publikacji rozpętało się prawdziwe piekło o zasięgu wszechświatowym. Francuski magazyn oskarżono o rozmyślną seksualizację dzieci. W sprawie sesji Thylane Blondeau wypowiadali się ministrowie i premierzy. A nieświadome powagi sytuacji media bulwarowe okrzyknęły nieletnią modelkę „najpiękniejszą dziewczynką świata”.

Witamy w pierwszym rzędzie!

Na chwilę trochę o niej przycichło, ale na początku tego roku zobaczyliśmy Thylane Blondeau na wybiegu i w reklamach Dolce & Gabbana. Wystąpiła w towarzystwie całego tłumu popularnych influencerów i „osobowości internetowych”. Jak się wkrótce okazało, ona również zgromadziła pokaźną sumkę obserwujących na Instagramie. O tym, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy świadczył zakończony w 2017 roku Tydzień Mody w Nowym Jorku.

Na pokazie najnowszej kolekcji Michaela Korsa Thylane Blondeau siedziała w pierwszym rzędzie obok Nicole Kidman, Naomi Watts i Catherine Zeta-Jones. Panna Blondeau ubrana była od stóp do głów w rzeczy z najnowszej kolekcji projektanta, a ręku ściskała kosztującą 8 tysięcy dolarów i wykonaną ze skóry krokodyla torebkę z logo Michael Kors. Towarzystwa nastoletniej piękności dotrzymywał syn Isabelle Adjani i zdobywcy trzech Oscarów Daniela Day-Lewisa, Gabriel-Kane Day-Lewis. A na parę z zainteresowaniem i trochę z zazdrością spoglądała 14-letnia córka Catherine Zeta-Jones, Carys…

Najpiękniejsza dziewczynka świata Thylane Blondeau została okrzyknięta najpiękniejszą twarzą 2018 roku! A jak wygląda teraz? Zobaczcie sami! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.