NOWY NUMER

„Trudno mi się po tym pozbierać...’’. Katarzyna Dowbor o śmierci nastoletniej uczestniczki programu „Nasz nowy dom’’! EKSKLUZYWNE VIDEO

Damian Duda 23 stycznia 2018 19:00

 

Katarzyna Dowbor znowu jest na językach wszystkich! Kiedy po odejściu z Telewizji Polskiej wszyscy myśleli, że już na zawsze zniknęła z mediów, wróciła z programem „Nasz nowy dom’’. Który okazał się kolejnym wielkim sukcesem w jej życiu. Wciąż piękna mówi, że nie przywiązuje już wagi do wyglądu. Teraz najważniejsze jest, ilu ludziom może pomóc. O nowym domu, starych miłościach, dzieciach, zwierzętach i o tym, dlaczego dziś łatwiej jej zrozumieć innych opowiedziała w intymnej rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

 

Zobacz też: Katarzyna Dowbor padła ofiarą przemocy domowej? Sekret drugiego małżeństwa gwiazdy wciąż elektryzuje opinię publiczną

 

Zobacz też: Córka Małgorzaty Braunek, Orina Krajewska, i Piotr „Vienio’’ Więcławski zdradzają, jak wygląda życie dwojga artystów! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Katarzyna Dowbor w VIVIE! o programie „Nasz nowy dom’’

– Uparta jesteś!
Jestem, mam to po mamie. Ale pytasz à propos czego?


– Mam na myśli Twój program o urządzaniu domów. Kiedy wielu sądziło, że już na dobre pożegnałaś się z telewizją, pojawiasz się, tym razem w Polsacie, a Twój program odnosi sukces. Nigdy się nie poddajesz?
Nigdy, jeżeli sprawa jest tego warta. Uważam, że należy walczyć, dopóki mamy energię i coś do powiedzenia.


– Musiałaś walczyć?
Po prostu wzięłam udział w castingu i wygrałam go. Przymierzano do tego programu kilkanaście osób, a ja byłam najstarsza. Ale zdecydowano się na mnie, bo miało tu znaczenie moje doświadczenie życiowe.


– I ciepło, jakie masz w sobie. Twoi rozmówcy nie peszą się przy Tobie. Czują Twoją życzliwość…
Traktują mnie po prostu jak dobrą znajomą.

 

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

Katarzyna Dowbor w sesji dla VIVY!, styczeń 2018 r.


– Bo cały czas jesteś znaną Kasią Dowbor.
Tak, z jednym okiem większym z powodu tarczycy (śmiech), w grubej czapce, płaszczu i kaloszach. A nie celebrytką ze ścianki. Ale nie przywiązuję wagi do tego, jak wyglądam. Kiedyś może to i było dla mnie ważne, ale z wiekiem zmieniają się priorytety. Ten program nagrywany jest w ruchu, nie można się tu ustawić lepszym profilem. Prawdę mówiąc, nie ma to dla mnie znaczenia. Teraz najbardziej liczy się, ilu osobom możemy pomóc. Prowadzę ten program od czterech lat. Kilkuset osobom daliśmy większy komfort życia i wiarę  w siebie. Ci ludzie byli już zrezygnowani, przytłoczeni problemami. W wyremontowanych domach, z łazienkami, nowoczesnymi kuchniami odżyli. A ja mam poczucie, że razem z całą ekipą robię coś pożytecznego. To wielka przyjemność.


– A przy okazji, Ty też zamieszkałaś w nowym domu. Pod wpływem tego programu postanowiłaś zmienić swoje życie?
Nie, ja zawsze zmieniałam domy, jak pamiętasz

 

Cała rozmowa Krystyny Pytlakowskiej z Katarzyną Dowbor do przeczytania w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który będzie dostępny w sprzedaży już od czwartku, 25 stycznia, w całej Polsce. Co jeszcze w nowej VIVIE!? 

 

VIVA! 2/2018

KATARZYNA DOWBOR o wielkim sukcesie, jakim okazał się program Nasz nowy dom’’ oraz o tym, jaka jest, kiedy wyłączają się kamery. Miał wszystko. Piękne atelier, bogate klientki i karierę, której zazdrościli mu wszyscy. Tylko w VIVIE! MACIEJ ZIEŃ rozlicza się z przeszłością. IVANKĘ TRUMP i DONALDA TRUMPA łączy szczególna więź. Czy córeczka tatusia zostanie pierwszą kobietą prezydentem USA? On — znany raper. Ona — aktorka, córka Małgorzaty Braunek. ORINA KRAJEWSKA i PIOTR VIENIO’’ WIĘCŁAWSKI zdradzają, jak wygląda życie dwojga artystów oraz co tak naprawdę stanowi fundament ich związku.

 

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018, okładka
Fot. Iza Grzybowska

 

Zobacz też: „Zawsze mówiłem, że kocham jak wariat, na zabój’’. Eryk Lubos po raz pierwszy o miłości EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.