NOWY NUMER

Córka Małgorzaty Braunek, Orina Krajewska, i Piotr „Vienio’’ Więcławski zdradzają, jak wygląda życie dwojga artystów! Co jeszcze w nowej VIVIE!? EKSKLUZYWNE VIDEO

Damian Duda 23 stycznia 2018 15:00

 

Orina Krajewska i Piotr „Vienio’’ Więcławski tworzą niezwykły duet. On — znany raper, producent muzyczny, DJ, współzałożyciel kultowego Molesta Ewenement. Ona — utalentowana aktorka, córka Małgorzaty Braunek, wolała... najpierw pójść na rowery, polubić się. Od kilku lat są razem. Jak wygląda życie dwojga artystów, o wartościach wyniesionych z rodzinnych domów i o tym, co stanowi fundament ich związku. Z Oriną i Piotrem rozmawia Aleksandra Kwaśniewska.

 

Zobacz też: „Ojcem większości chorób jest stres, a matką zła dieta’’. Agnieszka Cegielska o medycynie chińskiej i zdrowym żywieniu EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Orina Krajewska i Piotr „Vienio’’ Więcławski w VIVIE!

– Zawsze miałam poczucie, że raperów strach pytać o sprawy sercowe.
Piotr: Ten wizerunek rapera, który nie ma wnętrza, tak obrósł tłuszczem, że stał się stereotypem. Ja nie mam problemu z tym, żeby rozmawiać o uczuciach. Mam wrażenie, że dziennikarze rozmawiają tylko z Vieniem, a nie z Piotrkiem. Wywiady dotyczą głównie spraw związanych z płytą, rzadko ktoś pyta o uczucia.


– Słuchałaś Piotrka, zanim się poznaliście?
Orina: Nie byłam może bardzo wkręcona w hip-hop, ale oczywiście Molesta to był kanon podstawowy.
Piotr: Ja znałem wcześniej brata Oriny, ponieważ grałem w „Wojnie polsko-ruskiej”. Wiedziałem, że istnieje Orina, siostra Xawerego, ale nigdy jakoś nie wpadliśmy na siebie. A jak wpadliśmy, to już tak zostało.


– I od razu była pewność?
Piotr: Że będziemy chodzili ze sobą, to byłem pewien. Podpisaliśmy kontrakt na bycie chłopakiem i dziewczyną.
Orina: Naprawdę tak to pamiętasz? Ja pamiętam wyraźnie, że kiedy się poznaliśmy, wdrażałam takie podejście, żeby nie wybiegać za bardzo do przodu. Jak się zaczęliśmy z Piotrkiem spotykać, to chciałam najpierw wyjść, pójść na rowery, polubić się, ale nie nazywać za szybko rzeczy. Wiele razy nacięłam się na to, że wybiegałam wyobrażeniami do przodu.

 

Oriana Krajewska, Pior „Vienio’’ Więcławski, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Orina Krajewska i Piotr „Vienio’’ Więcławski w sesji dla VIVY!, styczeń 2018 r.


– A jak ma się do tego ślub i wspólne plany?
Orina: Jesteśmy zaręczeni, chcę, żebyśmy byli razem, i chcę zrobić wszystko, żebyśmy byli razem jak najlepiej. Chcę, żebyśmy się szanowali, słuchali, inspirowali i byli w zdrowym, funkcjonującym związku. Ale myślę, że niebezpieczne może być zakładanie, że tak będzie już zawsze i koniec. Łatwo można przestać patrzeć na dzień dzisiejszy i zacząć przegapiać coś, co wymaga naprawy, a coś, chociażby małego, zawsze jest. Związek to ciągła praca, a my mimo wszystko jesteśmy dwójką indywiduów, którzy chcą iść ze sobą po partnersku.

 

Cała rozmowa Aleksandry Kwaśniewskiej z Oriną Krajewską i Piotrem Więcławskim do przeczytania w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który będzie dostępny w sprzedaży już od czwartku, 25 stycznia, w całej Polsce. Co jeszcze w nowej VIVIE!? 

 

VIVA! 2/2018

KATARZYNA DOWBOR o wielkim sukcesie, jakim okazał się program Nasz nowy dom’’ oraz o tym, jaka jest, kiedy wyłączają się kamery. Miał wszystko. Piękne atelier, bogate klientki i karierę, której zazdrościli mu wszyscy. Tylko w VIVIE! MACIEJ ZIEŃ rozlicza się z przeszłością. IVANKĘ TRUMP i DONALDA TRUMPA łączy szczególna więź. Czy córeczka tatusia zostanie pierwszą kobietą prezydentem USA? On — znany raper. Ona — aktorka, córka Małgorzaty Braunek. ORINA KRAJEWSKA i PIOTR VIENIO’’ WIĘCŁAWSKI zdradzają, jak wygląda życie dwojga artystów oraz co tak naprawdę stanowi fundament ich związku.

 

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018, okładka
Fot. Iza Grzybowska

 

Zobacz też: „Zawsze mówiłem, że kocham jak wariat, na zabój’’. Eryk Lubos po raz pierwszy o miłości EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.